Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a pénz ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a pénz ajándék?

Figyelt kérdés

Ha a barátomnak nincs pénze engem meglátogatni és én kifizetem az útját ( más országba, tehát sok pénz), akkor ezt a pénzt magamra költöttem végülis, mert azért adtam ki, hogy vele lehessek, vagy illene nekem ezért legalabb egy köszönömöt mondjon?

Szerinte ez a pénz kiadàsa nem nagy ügy mert volt honnan


2021. máj. 26. 14:34
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És nem rá költöttem, hanem a jegyre
2021. máj. 26. 14:35
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Illene.

Neked pedig nem kéne férfira költeni azért, hogy ő ide tudjon jönni. Mert ezt nem magadra költötted.

De nem vagyunk egyformák.

2021. máj. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Kettőtökre költötted, a kapcsolatotokra. Ettől még illene megköszöni, mert megtehetnéd, hogy nem fizetsz.
2021. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hat egy koszonomot legalabb igy is-ugy is illene mondania, plane ha sok penz. jo nagy ingyenelo taplo a pasid, es elvarja, hogy te fedezd a kiadasait, alapnak veszi, azert ez eleg pofatlan.


gondolom, nalad fog lakni, enni-inni, tehat azt is ajandekba kapja toled ugymond, legalabb az utat illett volna maganak fizetnie.

vagy ha ennyire csoro, az nem opcio, h te mesz hozza?

2021. máj. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én lakom kulföldön.
2021. máj. 26. 14:38
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a fura,hogy egy olyan embernek fizetted ki akinek ez nem természetes,hogy egy köszit mondjon.És még magyarázza, hogy ez normális..

Milyen kapcsolat ez?

Úgy értem,mi értelme?

Nem vagyok egy bölcs, megmondó ember,de ezt ennyiből is tisztán látom,hogy sehová sem vezet

2021. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Gyakorlatilag fizettél a szexért.

Hát jó...

2021. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Kulfoldrol rendeltel egy himringyot. Mindketten igy gondoljatok, akkor miert nem mondjatok ki?
2021. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

En vagyok kulföldön frusztraltkam

Ö kellett jöjjön hozzam

2021. máj. 26. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Okoska, nem börtönben vagy, hanem külföldön. Tehát te is utazhattál volna hozzá.

Írd azt, hogy ő jobban ráér, elvégre nem dolgozik.

Másrészt ő mire költ most? Meghív enni? Megveszi neked is a kaját? Hozott neked valami szép ajándékot? Mivel járul hozzá, hogy jól érezzétek magatokat?

2021. máj. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!