Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti összejönnétek egy olyan nővel aki nem tud főzni?

Figyelt kérdés
a nő 30 éves elmúlt
2021. máj. 26. 19:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
20%
kizárt
2021. máj. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%

Ugye tudod, hogy már nem az a felosztás van, hogy a nő otthon van a pasi meg kapál 6-22ben?

Ja és persze a pasi is főzhet nyugodtan. Legrosszabb esetbe meg közös program lesz a csaj tanítgatása vagy közösen megtanulni főzni.

2021. máj. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%
Én simán. Ezen nálam semmi nem múlik. Szeretek főzni, de legtöbbször rendelni szoktam a kaját.
2021. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Kizárt. Már csak azért sem mert az ilyen kikímélt cunclikàk általában nem csak főzni nem tudnak de semmilyen más házimunkát sem végeznek. Szerintem alap hogy megosszuk a házimunkát, ha ő ebből nem veszi ki a részét az nálam egy elég komoly probléma. Volt már ilyen barátnőm, soha többet.
2021. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

Eddig egyik barátnőm sem tudott rendesen főzni.

Sajnos ez ma jellemző, pár dolgot szerinte tud, de inkább megcsinálom én ha jót akarok enni..

2021. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
és? A Kérdés az, Te! , nem okoskodást kért.
2021. máj. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%

Aki csak háztartási alkalmazottként tekint a nőkre az biztos hogy nem, de egy normális férfi nem ez alapján választ társat.

Bár aki szerint a nőnek a konyhában a helye, az úgyis anyuci nyakán marad örökre, úgyhogy szerintem felesleges ezen stresszelni :D

2021. máj. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 vicesevgzikahuhakuka válasza:
95%
Nem muszáj, de vonzó lehet ha tud főzni valaki. Illik megtanulni hogyha nem jönne össze ennyit megtudj tenni magadnak hogy ne virslin élj életed végéig. Tedd meg magadért, és tanulj főzni.
2021. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
71%
Szerintem sem fontos. A második válaszoló nagyon jól leírta, hogy mit gondolok róla személy szerint. Hidd el, hogy nem ezen fog múlni egy kapcsolat. :) Válasz: Igen.
2021. máj. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%
Én igen, most sem főz rám senki, így a helyzet nem romlana. Messze nem ez a legfontosabb dolog. Én sem tudok barkácsolni.
2021. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!