Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, lány baráttal szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, lány baráttal szoktatok kettesben vacsorázni?

Figyelt kérdés
Én el nem tudom képzelni, hogy valaki kettesben vacsorázzon ellenkező nemű baráttal minden további szándék nélkül. Főleg úgy, ha párkapcsolatban van.

2021. máj. 27. 23:25
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
37%
Igen. A legtöbbször dugás a vége.
2021. máj. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
#1 na igen én is így gondolom🤣
2021. máj. 27. 23:29
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Vacsoráztam férfi barátommal, bár közel sem olyan kiöltözős, romantikus, meghitt körülmények között mint ahogy randi megkövetelné.

Volt, hogy hazafele tartottunk és együtt beültünk egy gyrososhoz még egy gyors vacsira, volt, hogy az eső elől bemenekültünk egy pubba és ott iszogattunk, megvacsoráztunk.

Soha nem volt gond ebből, a hangulata is más teljesen.

2021. máj. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 zol56 ***** válasza:
93%

Ha Te barátra gondolsz akkor nincs gond. Akivel dugás a vége az nem barát. A barátság fogalmába próbálnak belemagyarázni az emberek sokmindent. Ha Te nem hiszel a nő férfi barátságban akkor nem érted meg a dolgot.


Sokat lehetne erről beszélni.

2021. máj. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
1-2! (tehát kérdező!) Rosszul gondoljátok, de jól van, most őszintén ha nem akarjátok elhinni, hogy nem mindenki dugni akarja az ellenkező neműt, hanem szereti azért aki, és ezért keresi a társaságát, akkor hiába mondom.
2021. máj. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
78%

igen, simán!


44/F

2021. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
9%
1 vagyok. Ilyen akkor van ha épp nincs párunk és ki vagyunk éhezve a szexre. Attól még barátok maradunk hogy kielégítjük egymás igényeit. Ha párja van akkor tabu, csak vacsora.
2021. máj. 28. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
7! Az a triviális lehetőség, hogy a két fél nem érez vonzalmat egymás iránt, így eszükbe sem jut lefeküdniük ha van kapcsolat ha nincs, nem is fordulhat elő szerinted?
2021. máj. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
87%

Van egy fiúbarátom immáron 25 éve. Párkapcsolatok, szerelmek váltakoztak, ő megnősült, én már a válasomon is túl, de mindig az életem része volt. Soha semmi szexuális töltete nem volt a kapcsolatunknak. Még tini korunkban sem vonzódtunk egymáshoz.

Szoktunk nevetgélni, hogy mi ez az antikémia,mások szerint kimondottan helyes férfi, engem többnyire szép nőnek mondanak, de nekem ő akkor is megmaradt csetlő botló tini csávóként, én meg az átlagnő vagyok a szemében. A párjaink nehezen fogadták el,de végül megértették, hogy csak barátság.

Távolabb élünk, de havi 1-2× beszélünk telefonon, és évi 5× legalább együtt eszünk, vagy túrázunk, koncertezünk.

Szóval van ilyen.

2021. máj. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

8

De olyan is van hogy megvan a kémia és vonzódás, de tudjuk hogy nem tudnánk együtt párkapcsolatban élni. Én túl csapodár vagyok egy tartós kapcsolathoz.

2021. máj. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!