Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerb férfival milyen párkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerb férfival milyen párkapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 30. 12:55
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
75%
Rettenetes. Mióta hozzámköltözött, nem is láttam hazajönni...
2021. máj. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván minden külföldivel más
2021. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Szép, hogy egy magyargyilkos náció tagjával akarsz összefeküdni... Anno az ilyeneket élve megnyúzták...
2021. máj. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az exem szerb volt a jelenlegi élettársam meg horvát.Most írhatnék mindenfélét,de nem hiszem,hogy azért van mert szerb/horvát,hanem mert ő ilyen ember.Patriarhàlisak az tény,de amúgy nem mintha a magyarok nem lennének azok.A szerbekkel kicsit az a probléma,hogy máskor ünneplik a karácsonyt meg a húsvétot,mondjuk az zavart az exemnél,hogy pl. neki a december 24 semmit se jelentett.
2021. máj. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

Az exem agresszív volt, sokszor megvert mert épp olyan kedve volt.

Az ismerkedési szakaszban figyelmes, udvarias, úriember.

2021. máj. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Én kórházi munka során ismertem egy kolléganőt, akinek az exférje szerb volt (professzorok titkárnői voltunk). Ő is jó magas nő volt, mint én. Modta, hogy amikor az exférje meg akarta verni (sokszor), az végül mindig verekedésbe torkollott, mert kb. egy súlycsoportban voltak XD
2021. máj. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
4-es voltam.Igen,elfelejtettem írni.Többször is megütött az exem és nem értette,hogy ez miért szakítóok.
2021. máj. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
rosszabbak mint a cigányok vagy a putrisokhoz hasonló viselkedési forma..
2021. máj. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Néha elmennek Szarajevóba egy kicsit lőni. Érdekes hobbijaik vannak.
2021. jún. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!