Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet ily...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet ily módon letesztelni az újdonsült partnereteket?

Figyelt kérdés

Tegyük fel egy nő leszeretné tesztelni a partnerét, hogy mennyire megbízható és hűséges.


Csinál egy kamu instagram profilt, egy csinos (nem ismert nő profil képével), majd ráír a pasijára a profil mögé bújva. Flörtölni próbál vele, ajánlatot tesz. Ha a pasi elutasító akkor soha nem derül fény erre a kis tesztre, viszont, ha pasi vissza flörtöl, esetleg igent is mond az ajánlatra akkor a nő felfedi magát és véget vet a kapcsolatnak.


Az igazság az, hogy minek pazaroljuk az időnket olyan emberekre akik előbb utóbb úgyis megcsalnak fűvel fával. Nem jobb ha idejében kiderül?


Ti mit gondoltok erről?



2021. máj. 31. 01:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%

"nem ismert nő profil képével"


Előbb kérd annak a nem ismert nőnek az írásos hozzájárulását, hogy ilyen célból felhasználd a fotóját vagy jó eséllyel személyes adattal való visszaélés vétségét valósítanád meg, ami akár 1 évvel is büntethető.

2021. máj. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha egy kezdődő kapcsolatban nem csalna meg, az nem jelenti azt, hogy később sem.
2021. máj. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom, nem ismerem az Instát, de pl. Fb-on ordít egy profilról, ha kamu. Mert pl. nincsenek ismerősei. És mert tegnapelőtt hozták létre.

Én volt, hogy kamu e-mail címről írtam a barátomnak, mert észrevettem egy bombanőt a párom Iwiw ismerősei közt, de egyébként ordított róla is, hogy kamu, pedig nem akkor regisztrálták őt fel. Egy NOKIA arca csaj képét használták fel, kapott egy magyar nevet, sorra jelölgették a pasikat, azok meg mint a birkák, jelölték vissza a kamu nőt. Szóval csináltam e-mail címet a nő nevével és ráírtam a pasimra. De esze ágában se volt válaszolni. Nem tudom, hogy a hűség mintaszobra-e és azért nem írt vagy mert azonnal tudta, hogy ilyen csak a mesékben van, hogy egy ilyen nő őt akarja és azonnal levette, hogy én tesztelem. Szerintem ez utóbbi.

2021. máj. 31. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
84%

Aki ilyet csinál, az általában a kapcsolat során is folyamatosan tesztelgeti a partnerét. Az így tesztelgetősök nem kis része ráadásul simán feljogosítva érzi magát arra, hogy megcsalja a párját (mondván, úgyis ő is megcsalna előbb-utóbb, vagy valami más ócska ürüggyel).


Szóval tesztelgess csak nyugodtan, de részemről ha valaha megtudom a csajról, hogy ilyen tesztelgetős típus, akkor instant kuka.

2021. máj. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
17%

"Előbb kérd annak a nem ismert nőnek az írásos hozzájárulását,"

Vagy szard le magasról, mert megteheted, és senkit sem fog érdekelni, aztán meg törlöd a profilt. Nem kell fosni a törvényektől. Lehet ijesztgetni a börtönnel.


Igen, csináld meg. Teszteld le, kérdező. Látni kell milyen a másik. Ebből meg semmi nem lesz. A válaszolók az egészet nagyon túl tudják komplikálni. Simán letöltesz egy valóságosnak tűnő képet, és eljátszod, és megcsinálod. Nem tudom, mit komplikálnak túl a válaszolók. Simán meglehet csinálni úgy, hogy jól működjön.

2021. máj. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
98%

#2-esre csatlakozva

Az sem biztos, hogy aki a 3. randi után belemegy ilyenbe, az kapcsolatban megcsalna. Gondolom még a kapcsolat létrejötte előtt akarnád tesztelni, az ismerkedés időszakában, akkor meg még semmilyen ígéretet nem tett, akár találkozgathattok mindketten mással is.

2021. máj. 31. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Azert egy kapcsolat elejen - foleg ha netes- a tobbseg tobb vasat tart a tuzben. Es jobb esetben ebbol jon ossze egy.
2021. máj. 31. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
96%
Nálad van baj, ha ilyeneket csinálsz...ha be is ugrik rá, akkor is te vagy a sütemény. Ezt megtudtám, tiltanálak is. Ha már most elkezded a majomkodást, mi lesz később?
2021. máj. 31. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
67%
aki ilyeneket csinál az egy játszmázós luvnya.
2021. máj. 31. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
91%

Barátnőm is hasonlót csinált és mindketten örültünk neki, hogy kiálltam a próbát :D

Pár napra rá dobott mert kapott jobb ajánlatot. Szóóóóval igen. :3

Remek....

2021. máj. 31. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!