Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden egyedülálló ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden egyedülálló ember párkapcsolatot akar?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan szingli ember, aki jól elvan egyedül is?
2021. máj. 31. 09:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos,hogy van. Én nem tartozom közéjük.
2021. máj. 31. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Rengetegen vannak, akik jól megvannak egyedül, és csak szexet keresnek.
2021. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
Persze hogy van. Sokáig én is tök jól elvoltam "egyedül". Sok igazi jóbarátom van tehát nem éreztem magam egyedül.
2021. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Én nem akarok kapcsolatot mert csak a baj van vele. Ráadásul mindig rossz a vége. Az ember mindent megtesz és végül eldobják. :$

Így, hogy már a tököm kivan mindennel is szeretnék kapcsolatot. Egy kapcsolat segít elfelejteni a többi szenvedést. Jólesik hozzábújni valakihez. Az lélek és a test másra vágyik ezért nehéz eldönteni mit is akar az ember pontosan. Nem szeretnék, nem akarok, de vágyok rá.

Azok akiknek soha nem is volt senkije ők biztosan akarnak párkapcsolatot hisz azt remélik az csak boldogságot hoz nekik. Olyan szingli ember aki jól elvan egyedül szerintem nincs. Max azt mondják.

23/f

2021. máj. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
En megvagyok egyedul,sokkal boldogabb, kiegyensulyozottabb es nyugodtabb vagyok, a szex sem hianyzik.
2021. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%

“ Olyan szingli ember aki jól elvan egyedül szerintem nincs. Max azt mondják.”


Na persze, ajanlok neked egy jo par eves pokoli kapcsolatot, raadasul valami megrogzott hulyevel, aki nem hajlando elfogadni a szakitas tenyet, es amikor vegre vege minden nap halat adsz az Istennek, hogy vegre senki sem cseszeget!

2021. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Volt ilyenben is részem. :/
2021. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Én csak szexet, kis bújással meg ilyesmi. Egy normál párkapcsolat mindenféle velejárója számomra nyűg, teher, nem bírom elviselni. (N)
2021. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem.

Igen.

2021. máj. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
En mindig jol elvoltam szinglikent. Altalaban veletlenul ismerkedtem meg olyannal, akivel aztan osszejottunk, nem kerestem part sosem aktivan.
2021. máj. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!