Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb összeg amit tök feleslegesen nőre költöttél?

Figyelt kérdés
Miért tetted?
2021. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
96%
Soha egy fillért nem költöttem "feleslegesen" másokra, mindet visszaadta nekem az élet.
2021. máj. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
97%
Soha nem költöttem semmit feleslegesen, sem magamra sem másokra.
2021. máj. 31. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 Bandi_a_Ló válasza:
16%
Pár hónapig randiztunk, pár naponta mentem hozzá, költöttem is rá randikon, összesen olyan 100 ezret kb. Eredménye : 0, végül semmi nem lett belőle.
2021. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
94%

Az itteni tapasztalatok alapján egy 500 forintos kávé is az, nem beszélve egy mekis menüről vagy vacsoráról, ami után nem feküdt le velük a nő.

Egyébként kíváncsi vagyok milyen válaszok érkeznek. De szerintem a kérdés erre irányul, hogy mennyibe került a legdrágább randi amiért cserébe nem történt semmi.

2021. máj. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
93%
Bírom, amikor meg akarjátok vásárolni a nőt...
2021. máj. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
97%

Volt egy lány, akivel elmentünk randizni egy kávézóba, majd a végén elmondta, hogy ő igazából csak unatkozott, de nem akar tőlem semmit.


Nem veszem feleslegesen elköltött pénznek, mert tanulságnak jó volt (meg jól elbeszélgettünk), inkább a kiesett időt sajnálom.

2021. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
27%
#6, Az ilyet én elküldeném a qrva anyjába ott helyben és szembe. 😁
2021. máj. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
58%

4#-es, a ráköltésért szexet elvárás pont a 6-os által szemléltetett szituációk elkerülése (=férfi léted kihasználása) végett alakult ki.

(Igaz, nem nálam)

2021. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
23%
8, Van az a fajta, aki úgy bulizik hogy minden pasival meghjvatja magát egy italra aztán koptatja. Az ilyet büntetni kéne.
2021. máj. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
25%

Olyan 30+. Vacsora.


Ahogy itt már írták, undorító, hogy mennyi ilyen pia, kaja, belépőjegy,...lehúzós csaj van, hogy rohadnának meg.

És ha szóváteszed, hogy akkor mi a ráknak fogadta el a meghívást, na akkor egyből jön a femináci duma, hogy: "Egy nőnek joga van nemet mondania, és meggondolnia magát."

2021. máj. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!