Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb összeg amit tök feleslegesen nőre költöttél?

Figyelt kérdés
Miért tetted?
2021. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
96%
#10 Én fordítva nem értem. Minek fizetsz valakinek, ha neked ez "kidobott pénz" érzés, ha nem történik semmi.
2021. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:

"Bírom, amikor meg akarjátok vásárolni a nőt..."


Akkor miért elvárás a milliós fizu? :)

2021. máj. 31. 11:05
 13/81 anonim ***** válasza:
99%
#10 szóval te megkérdezed így nyíltan hogy minek fogadta el a meghívást ha nem szándékozik adni érte cserébe semmit? Azaz kifizetteti magát de nem szolgáltat cserébe? Szerintem prostizz inkább, ott megkapod a pénzedért amit cserébe kérsz érte.
2021. máj. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
90%
Nem elvárás, csak ti nyomorékok hiszitek azt, hogy elvárás.
2021. máj. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
97%

12, egy átlagos lánynak nem elvárás. Ha átlagon felüli kell, akkor úgy tűnik, hogy az.

Engem is vitt étteremről étteremre a férfi, beígért európai körutazástól kezdve mindent, pedig én úgy kezdtem, hogy csak szexkapcsolatot akarok, mert nem vagyok túl valakin. Szimpatikus volt, adtam esélyt kettőnknek, hátha szerelmes tudok lenni idővel, de nem sikerült. Hozzáteszem, ki akartam fizetni már a második, harmadik alkalommal az ebéd felét, de teljesen megbotránkozott, azt mondta, nála egy nő nem fizet soha semmiért.

Jelezte, ha együtt leszünk, ha együtt élnénk, a teljes fizetésemet magamra költhetném.

És látod, nem kellett. Eldobtam az európai körutazást, meg az ingyen kaját, mert nem vagyok megvásárolható. Szóval ne aggódj, nem mindenki a pénzedre hajt, de nyilván a másik véglet sem jó, amikor a pasi egy fillért nem költ a nőre. Helye van ennek, egy komoly kapcsolatban költsön csak a férfi az udvarlásra, de a legelején tényleg olyan íze van az egésznek, mintha meg akarnátok venni a másikat. Nem kell rögtön étterembe vinni, ez a véleményem. Meghívod egy cukrászdába vagy egy kávéra és sétáltok egyet a Duna parton. Ha alakul a dolog, idővel jöhet az étterem is, de ne az legyen az alap. Nyilván vannak lehúzós nők valóban, de őket ki is lehet szűrni ezzel a módszerrel.

2021. máj. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
16%

Lehetne ezt úgy intézni, hogy akitől nőként nem akarok semmit, azzal nem megyek randira. Akivel elmentem randira, de pont beugrik, hogy mégse felel meg, akkor elnézést kérek és elmegyek mielőtt betérnénk bárhova. Ha elmentem és fogyasztottam, de mégse tetszik a srác a végén, állom a részem és nem megyek vele több randira.


Ha randira megyek, akkor nálam van egy kaja/üdítő/kw/jegy ára. Mi ebben olyan rohadt bonyolult érintett lányok? Ha esetleg mégis bonyolult, akkor meg be kell vállalni, hogy kellett egy ingyen kaja/pia/kw/jegy stb. Nem kell itt bullshitelni hülyeségekről, egy ismeretlenként kezdő hapsi soha a rohadt életbe nem azért fog elvinni randira, hogy állja a fogyasztásod, meg beszélgessen veled fél-egy órát.

2021. máj. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is mindig van pénz, volt, hogy nem éreztem, hogy ez megy, felajánlottam, kifizetem a részem, de így sem fogadta el az úriember, van ilyen is. Ti kifizettek egy kólát, és azt hiszitek, le fogunk cidázni az asztal alatt. Amúgy meg honnan tudjam, nem akarok tőle semmit, ha nem megyek el vele randira? Lehet, hogy pár szót váltunk előtte, vagy neten beszélünk, aztán valamiért mégse úgy alakul az emberben az érzés. Ezen meg mit nem tudtok felfogni és elfogadni? Ja, találkozzak vele, közöljem vele 10 perc után, hogy mégse. Ahelyett, hogy megennénk/innánk valamit, hogy közben oldódik a feszültség, hátha máshogy alakul. Akkor meg az lenne a baj, az esélyt sem adjuk meg.
2021. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
73%

A probléma ott kezdődik, hogy a "randin a férfi köteles fizetni" gondolkodás megmaradt, de ma már a randik nem úgy néznek ki, hogy akivel randizol, azt elveszed feleségül.


Így alakult ki az a szokás egyes lányok körében, hogy nem visznek magukkal pénzt, hanem meghívatják magukat randizni vágyó férfiakkal, elhitetve velük, hogy ez egy "randi", miközben csak az ingyenélésről szól az egész, és persze egyikükkel sem lesz több.


Etikus vajon ez? Mi a megoldás?


Nem fizetni randin? Az bunkóság.

Lefeküdni mekizés után bármelyik sráccal? Irreális elvárás ez is...


Szerintem nagyon egyszerű: annyit költs a máikra, amennyit nem sajnálsz még akkor sem, ha nem lesz "belőle semmi".

2021. máj. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
97%

Na, akkor elmesélek valamit, még fiatalka koromban történt, kb. 20 éves lehettem. A barátokkal elmentünk diszkóba, egyik haverunk hozta a másik 2 haverját. Nekem nem jöttek be, de ők egész este erősködtek, hogy meg szeretnének hívni valahová. Nem győztem visszautasítani őket. Végül hajnalban, indulás előtt odajött az egyikük, és mondta, hogy elnézést kér, amiért egész este üldözött, de jól esne a férfiasságának, ha elfogadnék egy felest és egy kólát. Megsajnáltam, gondoltam legyen, váljunk el úgymond békében, mert tény, hogy a vége felé elég csúnyán beszéltem már vele. Megittam a felest, üdítőt, indultunk volna haza a csajokkal, gondoltam elmegyek wc-re. Egyszer csak ez a csávó rám törte az ajtót, a falhoz nyomott és már rángatta volna le a ruhámat, hogy tudta ő, hogy bejön nekem, csak én kérettem magam egész este! Szerencsére nem vagyok besz.ari lány és hiába volt 2x akkora a csávó, mint én, lenyomtam neki 2 akkora pofont, hogy csak csattant, meg ellöktem magamtól. Erre leállt velem kiabálni, hogy büdös kis qrva vagyok, ő nem ezért fizetett nekem, hogy most ne legyen semmi. Közben hallották a többiek, hogy történt valami és rontottak be a mosdóba ők is. Elmeséltem, mi történt. A lányokkal összeszedtük a feles+kóla árát jó apróba, és indulás előtt a csávó arcába vágtam a maréknyi aprót teljes erőből. Aztán továbbra is neki állt feljebb. Meg persze, a férfiaktól is megkapta a magáét odakint.

Na, ilyen is van. 500 ft-os fogyasztás után ( ez kb. 10 éve volt ) azt várta, hogy majd ráugrok.

2021. máj. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
86%

19# Erős sztori :D

De azért ez nem a többség, sőt, szerintem a férfiak kis százaléka menne el idáig.

2021. máj. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!