Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb összeg amit tök feleslegesen nőre költöttél?

Figyelt kérdés
Miért tetted?
2021. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
92%

Alapvetően azt látom, hogy sok férfi azért érzi magát kihasználva, mert nincsenek tisztában az illemmel, emellett ők maguk sem becsületesek és nem is szívesen vendégelnek meg senkit.

Az illem úgy szól, ha meghívsz valakit valahova/valamire, akkor a meghívó félnek kellenne állnia a meghívott fogyasztását. Az lényegtelen, hogy egy idegen nőt/férfit hív meg valaki egy cukrászdában egy szelet süteményre, ugyanaz lesz a helyzet, mintha mondjuk az otthonába hívott volna vendéget. Ugye ha teszem azt meghívok barátokat, rokonokat a házamba vendégségbe, akkor nekem kell őket vendégül látnom. Nem kell utána a fogyasztásukat kifizetni, esetleg ingyen dolgozni vagy szexuális szolgáltatásokat nyújtaniuk cserébe. Ez akkor is így van, ha én elvártam volna a vendégektől valami ellentételezést.

Ugyanez a helyzet egy randin, vagy baráti meghívás alkalmával. Ettől függetlenül én kifizettem mindig a részemet, ha a randin kiderült, hogy többet nem akarok találkozni. Viszont aki nem teszi, az sem követ el illetlenséget. A fizetés követelése csak a meghívó félről árulja el azt, hogy ő egy tranzakciónak tekinti, ha valakit vendégül lát.

Az ilyen embereknek (meg igazából mindenki másnak is) ajánlott csak olyan embereket randira hívni, aki valóban nagyon tetszik. Nem kell válogatás nélkül akárkit elhívni ismerkedni, aztán kevésbé fog fájni egy pizza ára, esetleg egy fagyi kifizetése ha nem jól sikerül a randi.

2021. máj. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: senki nem tartozik senkinek egy meghívás során.

Ha kifizeted, az a te döntésed, etikátlan azzal frusztrálni a másikat, hogy valamit vársz tőle (cserébe)

2021. máj. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
100%

35 éves nő vagyok. Húszas randizós éveimben nagyon egy irgalmas szamaritánus szolgalelkű csaj voltam. Mindent lehetett rám mondani, de hogy a pénzre megyek, azt nem.

Csupa mamahahoteles 28-35 éves"férfiak" , akiknek még így sem volt 2 fillérje eltéve, sőt, volt aki így is hó végén tőlem kért mindig pár ezret kölcsön.

Volt akivel 30kmre laktunk egymástól, én mentem heti 2-3x, ő heti 1x jött és elkérte az üzemanyag felét, persze fordítva ez fel se merült.

Volt aki beszervezett maga alá ilyen mlm-es marhaságba és a világ összes hülyeségét megvetette velem, keresett rajtam egy év alatt legalább 300ezret, de egy vacsit sajnált volna tőlem szülinapomon.

Volt, akivel"közösen"kocsit vettünk hitelre, én nevemen a hitel, én nyögtem egyedül akkor is mikor a pasi/kocsi már sehol nem volt.

Pedig csinos, igényes nő vagyok, voltak olyan udvarlóim, élhetnék mint királylány. Én mégis mindig megideologizáltam, miért az ilyen lúzer, zsugori mamahoteles hülyegyerekek kellenek nekem.

Mert hát én egy büszke dolgozó nő vagyok, nem kell nekem más pénze.

Hát tudjátok mit? Mai fejemmel azt mondom, totál igazuk van azoknak a nőknek, akik megnézik milyen kocsival jár az adott férfi/hol lakik/ fizet e vacsorát akármi.

Hányinger némelyik kérdés itt, mindig az exeim jutnak eszembe róluk, akik biztosra vették mekkora gondoskodó szerelmes jófej kandúrok, de a térdüket átfúratták volna 5 forintért ha rám kellett volna költeni.

2021. máj. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
100%
20-as, tudom, persze. Nem is úgy mondom. Csak itt némelyik komment vagy kérdés alapján jön le nekem az, hogy az itteni férfiak is ilyenek. Holott úgy illik, hogy aki meghív, az fizet. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy a Trófeába kell menni ebédelni. De pl. én a 3. és a 4. randin fizettem, mert oda én találtam programot, az első kettőt meg a másik fizette, aki azóta a férjem egyébként.
2021. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
100%

"Ha elmentem és fogyasztottam, de mégse tetszik a srác a végén, állom a részem és nem megyek vele több randira."


Vagy pénzzel vagy puncival fizetni kell, hogy neked ne legyen kiesés? Ha én nőként meghívok valakit, akkor meghívom, nincs feltételekhez szabva.

2021. máj. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer késésben voltam egy randiról. Pont jött egy villamos, na mondom 2 megálló, csak nem jönnek az ellenőrök. Jöttek... Meg is büntettek 7ezerre. Természetesen csigalassúsággal töltötték ki a papírokat, így még jobban elkéstem. Mikor odaértem a megbeszélt helyre, akkor látom, hogy van 2 nem fogadott hívás meg 1 üzenet a lánytól, hogy feltartották a munkahelyén, 30 percet késik. Na ott szentségeltem kicsit. Így visszagondolva idegbeteg módon fújtatva álltam az utcán, csodálom, hogy szegény nem fordult sarkon mikor meglátott.

Szóval a 7ezret tök fölöslegesen fizettem, de a randi jól sikerült. Másnapra meghívott ebédre, mondván ha már miatta szegényedtem el, nem hagy éhezni.

Ha minden jól megy, augusztusban megkérem a kezét.

2021. máj. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
100%
Akik itt háborognak, miért nem közlik előre az elvárásokat? Ha már a randi elején, vagy jobb ha már a randi megbeszélésekor, tisztázod, hogy csak akkor fizeted a kávét, ha utána leszopnak, akkor semmi gond. Így mindenki tudja hányadán álltok. Utólag hiába háborogsz. Ja hogy így minden nő el fog titeket hajtani a pitsába? Hát akkor menjetek prostihoz, az pont így működik. Ja azzal meg az a baj, hogy egy prosti nem jön ki egy kávé meg egy gyros árából. Szopacs.
2021. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem itt sokan, főleg nők, nincsenek tisztában ALAP szabályokkal.


Ha a férfi elhív, és te igent mondasz, és elmész, az azt jelenti, hogy abból lesz valami. Ha mégsem akarod, akkor mondj nemet, AZ ELEJÉN!!!


Példa: Elvállalom a fürdőszobád felújítását, leverem a csempét, majd közlöm, hogy bocsika, nem érdekel ez a meló, adj 20.000 forintot a csempe leveréséért, a többire meg keress mást!

2021. máj. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 anonim ***** válasza:
90%

"Ha a férfi elhív, és te igent mondasz, és elmész, az azt jelenti, hogy abból lesz valami. Ha mégsem akarod, akkor mondj nemet, AZ ELEJÉN!!!"


Persze, ha élőben a pasin + 15kg van a képekhez képest,/bödös a szája/gyűrött mackónadrágban jövő ordenáré tróger, akkor is cumizni kell igaz?:D

2021. máj. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/81 anonim ***** válasza:
95%

"Ha a férfi elhív, és te igent mondasz, és elmész, az azt jelenti, hogy abból lesz valami."


Nem, nem jelenti ezt. Pucéran állhatunk egymással szemben, és mondhatja akármelyikünk, hogy nem.


"Példa: Elvállalom a fürdőszobád felújítását"


Igen, ott mindkét fél tisztában van vele, hogy mit vállalnak. Ha szerinted mindenkinek tudnia kéne, hogy meghívás egyenlő szex, akkor legközelebb ezt mondd is ki a kiszemeltednek.


"Szia, Manci, elhívhatlak egy kávéra? Azt remélem, tudod, hogy ha igent mondasz, a péniszemet valamilyen módon kezelésbe kell venned."


Ha ezt így nem mondod ki, csak sunnyogsz, akkor te is tudod, hogy a meghívás nem jelenti ezt.

2021. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!