Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb összeg amit tök feleslegesen nőre költöttél?

Figyelt kérdés
Miért tetted?
2021. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
97%
Ezek a kóláért cserébe szopáat váró férfiak gondolom meglepődnének, ha a nők első randira 100 ezres ajándékot várnának. Már csak mert az ő logikájuk szerint aki randira megy, annak automatikusan kötelező lesz a szex, ezek szerint. Esetleg el sem menne soha többet egy nő sem randira velük, mert már ismeretlenül is elvárják a nőktől, hogy igent mondjanak a szexre.
2021. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:
18%

Ti borzalmasan tufák vagytok. Először ismerkedtek...ki meddig....ezidő alatt kiderül, hogy szimpi e a másik annyira, hogy kapcsolatot el tudjatok egymással képzelni. Ha igen, akkor az egyik azt mondja, menj el vele randizni. Addigra már tudod a másiknak mit jelent a randi fogalma és mi a célja vele. Ha nem mondja vagy nem tetszik vagy ő vagy a célja amire a randi irányul, nem mész el és lezárod.


Kikkel ismerkedtek ti?

2021. máj. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:
98%

Egyszer fogadtam el vacsorát egy férfitől (neten ismertük meg egymást, első találkáról van szó), nem is teljes adagot kértem, hanem csak féladagot. Na ezek után megyünk haza, jön a szöveg, hogy "akkor most ugye felmehetek hozzád, hoztam alsónadrágot is"... Mondtam neki, hogy nem. Erre leállt velem az utcán veszekedni, hogy de mégis, miért nem, meg kábé hogy jövök én ehhez.

Na ezek után többé nem fogadtam el vacsorameghívást... :)))

2021. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
100%

43-as, az ilyenben azt nem értem, hogy mit hisz, ha elkezd veled kiabálni, akkor felizgulsz, és mégis felhívod? Neki jó az a szex, ami közben a másik nem mozdul, csak félelemből vagy egy vacsoráért hagyja magát használni?


Ez ilyen általános férfitulajdonság, hogy őket nem érdekli, hogy a nő akarja-e őket? Hihetetlen.

2021. máj. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
100%

#40 és ha ezek után vonzalomból lefekszel vele és aztán dob mert egy szemétláda és csak erre ment de ennyire kisstílű, akkor meg te leszel az 1500 forintos csaj és teleszemetelik az ilyenek a netet olyan szövegekkel hogy mit tiszteljek a nőkön amikor 1500-ért szopnak?

Ha drága vacsora vagy költséges program után fekszel le vele, szintén nem a meghívásért, hanem mert tetszik, akkor meg azt terjeszti mindenhol hogy minden nő drága prosti, de az igazi ezeknél jobb mert ők 30-ért azt csinálják amit kérnek tőlük, míg a sima csajok nem adnak ugyanennyit ezért a pénzért 😂

2021. máj. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
100%

42, elég sokszor a felek az első randin találkoznak először. Azért találkoznak, hogy megismerkedjenek, mert külső alapján már bejöttek egymásnak, de ki kell deríteni, hogy belsőleg is passzolnak-e. Lehet, hogy ez a te szótáradban nem randi, de ezzel te vagy kisebbségben.

Persze sok olyan is van, aki korábbi ismerősével megy randira, haverral vagy kollégával, ott valószínűleg nagyobb eséllyel válik komollyá a dolog, hisz van már egy alap, de még olyankor is előfordulhat, hogy az addigi felületes ismertség alapján félreismerték az illetőt, így mégsem lesz folytatás.

2021. máj. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim ***** válasza:
100%

34

"De nők, akkor ugye az sem gond, ha az első szex után, legyen az az 1. vagy akár a 31. randin, a pasi közli, hogy ez gyenge volt, és ezért ennyi, nem akar látni többet?

Csak azért, mert a legtöbb nő besértődik, ha 1 dugás után dobják."


Semmi gond, mert ivott ingyen egy kólát!!

2021. máj. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
12%

#46. Általában ezt értik randi alatt szóval kétlem, hogy ezzel a véleményemmel kisebbség lennék.


Lehet ismerkedni. Akkor ismerkedni menjetek el, ne randizni. Mondjátok előre, hogy ez még nem randi, aztán nem érzi a másik sem becsapva magát.

2021. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
100%

42

"Ti borzalmasan tufák vagytok. Először ismerkedtek...ki meddig....ezidő alatt kiderül, hogy szimpi e a másik annyira, hogy kapcsolatot el tudjatok egymással képzelni. Ha igen, akkor az egyik azt mondja, menj el vele randizni. Addigra már tudod a másiknak mit jelent a randi fogalma és mi a célja vele. Ha nem mondja vagy nem tetszik vagy ő vagy a célja amire a randi irányul, nem mész el és lezárod.

Kikkel ismerkedtek ti?"


Valaki lefordítja nekem magyar nyelvre, hogy itt miről van szó?


(Látom, 46-os sikeresen értelmezte a mondatokat, de még az ő válaszából sem tudok következtetni.)

2021. máj. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
100%
A randi annyit jelent, hogy találkozás. Életemben nem hallottam még ilyen töketlen hülyeségről, hogy ismerkednek emberek x ideig, utána megbeszélik mégsem találkoznak "úgy", ismerkedés céljából, mert mégsem lesz belőle kapcsolat. Ez egyszerűen röhejes. Amikor ismerkedsz valakivel, az randi. Amikor jól sikerülnek a randik, utána jön a kapcsolat.
2021. máj. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!