Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb összeg amit tök feleslegesen nőre költöttél?

Figyelt kérdés
Miért tetted?
2021. máj. 31. 10:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%
Én továbbra sem értem, miért járna a pasinak a szex azért, mert a sarki kávézóban fizet egy 900 ftos jegeskávét. Miért járna a szex alanyi jogon? Mert ez most kb megint az, gondolom az incel témában is te erősködsz mindig. Egyébként ezzel a felfogással hány sikeres randit tudtál lebonyolítani?
2021. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 anonim ***** válasza:
23%
#49. Előbb ismerkedtek. Ha az jól megy, akkor randiztok. Ha randiztok, az általában párkapcsolati/romantikus töltetű, legtöbben ezt is értik alatta. Nem haverkodást vagy unaloműzést. Ha randira igent mondasz, akkor arra mondasz igent, hogy az érdeklődésed túlmutat a barátságon. Így érted?
2021. máj. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem azért megyek randira hogy megismerjem a másikat. 3 levél után nem tudom eldönteni, leszopnálak-e de hogy megismernélek-e, azt igen. De itt amúgy tényleg ilyenen megy a vita, ki hogy nevezi a dolgot? Randi vs ismerkedés? Ha meg sokáig ismerkedem akkor meg az a baj, hogy lopom az idődet.
2021. máj. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
32%
"Én továbbra sem értem, miért járna a pasinak a szex azért, mert a sarki kávézóban fizet egy 900 ftos jegeskávét." Hát ezt én sem. Írt ilyet valaki?
2021. máj. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
100%
54 Igen, pl. a #28-as.
2021. máj. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
12%
3 levél nem ismerkedés, de 3 napnyi/hétnyi beszélgetést már lehet annak csúfolni. 3 levél után én személy szerint még senkit nem hívtam RANDIra. De ismerkedést sem hívtam soha randinak. Téged/te igen?
2021. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lett kiemelve a jeges kávé, csak egy példa volt. Hogy egy kávé mellett leülünk a Bélával beszélgetni de egyébként se sikerült kiragadnod a lényeget. Arra biztos nehezebb válaszolni, így a jegeskávén kell kukacoskodni.
2021. máj. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
95%
#55. Bocs, nem olvastam, csak beszálltam a vége fele látva a kóláért/kw-ért szopni agyrémet.
2021. máj. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
94%
0 Ft
2021. máj. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a férjemmel 3 hétig beszéltünk társkeresőn, mire randira hívott. De nem szoptam le, se nem vertem ki neki, csak 1 hónap múlva. Mert attól, mert neten kép és írás alapján tetszett, nem biztos, hogy ez élőben is így lett volna.

Te direkt vagy ilyen hülye amúgy? Továbbra se válaszoltál, hogy ezzel a sikeres gondolatmenettel hány sikeres randit sikerült lebonyolítanod.

2021. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!