Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják, hogy kurvából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják, hogy kurvából lesz a jó feleség? Milyen alapja van ennek? Miért lesz egy exprostiból jó feleség?

Figyelt kérdés

2021. máj. 31. 12:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Azért mondják, mert az jó az ágyban, és már kiélte magát. Persze ez egy hülyeség.
2021. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Aki tapasztalt, annak az önismereti szintje a tapasztalatlanokhoz képest magasabb, így az tudja mit akar, mi a valós érték, mi jó neki, és úgy választ párt magának. Ebből következően elégedettebb tud lenni, tudja becsülni amije van.
2021. máj. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem szó szerint értendő. Sokan azt vallják, hogy aki rendesen kiéli magát fiatal korában, az később sokkal jobb anya/apa, feleség/férj lesz, mert már nem fogja őt hajtani a vadászösztön. Mondjuk, én ezzel ebben a formában sem értek egyet, mert szerintem csábítás mindig van, függetlenül attól, hogy valaki hány emberrel élt szexuális életet.
2021. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%
Én nem szívesen nyúlnék egy nőhöz, akin már átment a fél város. De abban lehet valami, hogy idősebben már kevésbé fogja azt gondolni, hogy kimaradt valamiből, ha nem kuratta szét magát egy csomó faszival.
2021. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkor terjedhetett el még, amikor kb semmi felvilágosítást nem kaptak a fiatal lányok hogy mi is történik szex esetén. A prosti képben volt, nem csak feküdt mint egy darab fa. (persze biztos voltak kivételek, nem minden lányt őriztek úgy mint a hímes tojást)
2021. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

"Aki tapasztalt, annak az önismereti szintje a tapasztalatlanokhoz képest magasabb"


De... az, hogy valaki tapasztalt a szexben, nem jelent önismeretet. A péniszből sajnos nem tudás jön.

2021. máj. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
Ezt csak a kurvák mondják, akiket már egy pasi sem akar komolyabban venni.
2021. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%

Idejétmúlt dolog ez. Szerintem akkor se sok értelme volt, amikor komolyan gondolták. Igazából nem is hallottam élő ember szájából vagy 20 éve.


Ez kb az, hogy elmondjam-e a páromnak, hogy megcsaltam. Aki ilyenen dilemmázik annál valami nagyon el van romolva.

2021. máj. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Valóban nem igaz. Exférjem nagy szoknyapecér volt fiatalon. Mint kiderült mellettem is élte világát pedig akkor már majdnem 40 éves volt. Elmondása szerint 120 nővel feküdt le. Mai napig fizet fiatal lányoknak, csak rájött nem neki való a házasság. Így 2 házassággal és 3 gyerekkel a háta mögött.
2021. máj. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
A prostik ismerik a ferfiak lelket, nagyon sok hazas ferfi pont torodesre, odafigyelesre fizet be. Ez az ostoba mondas nem tudom, mit jelent, de ha valaki empatikus tud lenni, az egy jo prosti.
2021. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!