Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Ha hirtelen örökseghez jutnátok, és a pasitok akivel egyutt vagytok féléve, elveszti a munkahelyét és nem tudja kifizetni a villanyszámláját, rezsit

Ti segítenétek rajta ?

Tehat nem is tudom ha lehet kölcsönnek nevezni, mert kicsi a valószínũsege, hogy a penzt ilyen esetben viszontlátja az ember.

Nem tudni mikor talál munkát, ha akkor még együtt lesz az ember.....



2021. jún. 1. 02:33
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Természetesen segítenék, hiszen ő a párom, a társam. Ami az enyém az az övé is, és eszembe nem jutna, hogy valaha visszakérjem.
2021. jún. 1. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapot simán fizetnék, majd ha az alatt nem talál melót, akkor egyben adnék X összeget, de hivatalosan, lepapírozva!
2021. jún. 1. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Segítenék persze. Örökség nélkül is. De annyi megtakarítása sincs, hogy a rezsijét fedezze?

Én is elvesztettem tavaly a munkám, 2 hónapig nem is találtam.. Szűkösen, de eléldegéltem segély nélkül is. Albérletben..

2021. jún. 1. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Hinnye bazzeg. Remélem, a pasi ugyanígy kérdést ír ki a gyakorira, amikor étterembe mész az ő pénzén.


Másrészt akármelyik havernak fizetném pár hónapig a rezsit, ha bajban lenne, ki az az állat, aki nem? Ki az az állat, aki a párjának sem? Emberek vagytok ti vagy taplógombák?

2021. jún. 1. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Furcsálnám, hogy elveszíti a munkáját, de a következő hónapban már nem tudja fizetni a rezsit. Mit értesz azalatt, hogy nem tudni mikor talál munkát? Munkakerülő? Biztos, hogy rezsire költi a pénzt és nem valami másra? Mire ment el korábbi fizetése, el tudod vele képzelni a jövőd?
2021. jún. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi ideje vagyunk együtt, és mennyire komoly a kapcsolat. Ha komoly, és kellő ideje együtt vagyunk ahhoz, hogy valóban ismerjem (pl hogy nem fog visszaélni ezzel), akkor persze. Egy friss kapcsolatban nem biztos, hogy bevállalnám.
2021. jún. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attol függ ő segitett e rajtam vagy egy sóher smucig volt gazdagon
2021. jún. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Eleve nem lenne olyan pasim aki hónapról hónapra éldegél mert nem tud bánni a pénzzel.

De tegyük fel hogy ilyen pasim van. Csak fél éve vagyunk együtt, együtt sem élünk. Nem fizetném ki a számláit, soha nem visszatérítendően. Esetleg, nagyon csak esetleg, kölcsönt adnék neki, de valószínbb az, hogy nem. Mielőtt a 4-es meg a hozzá hasonló nyomorékok nekem esnének: fordított esetben én sem kérnék vagy fogadnék el pénzt a pasitól akivel néhány hónapja járok. Nem akarnék a lekötelezettje lenni és kiszolgáltatott helyzetbe hozni magam. Kérnék bárki mástól, szüleimtől, testvéremtől vagy legjobb barátoktól. Tegye ezt ő is.

2021. jún. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!