Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikortól számít öregnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikortól számít öregnek egy férfi? Mikor elmennek mellette a lányok és azt mondják, hogy jó napot és nem szia.

Figyelt kérdés
Vagy a fiatal pénztáros lány nem tegez, hanem magáz.
2021. jún. 2. 21:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én is azt mondtam, hogy leginkább az összhatás, főként a belülről jövő kisugárzás befolyásolja ezt.

Mindegy az ing, mindegy a pocak, mindegy a kopaszodás...

Lehet, hogy ez közhelynek fog hatni, de hogy te belülről, lélekben mennyinek érzed magad, mennyire érzed magad fiatalnak, fiatalosnak, fiatalosan.

Örök fiatalnak.


#5

2021. jún. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%
A penztaros lanyokat ne vedd alapnak, nalunk volt ahol kikotes volt a magazas, mashol meg nem erdekelt senkit, ha akartam tegeztem ha akartam nem. Meg nem agyaltunk ezen ennyit, ha sok volt a vevo egyszerubb volt magazni aki mondjuk 10- 15 evvel idosebbnek tunt.
2021. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
61%
Én arcomon biztos meglátszik, hogy nem épp a legvidámabb gyerek vagyok. Úgy is mondhatnám, hogy az élet meggyötört, annak ellenére, hogy nem csináltam semmit :). Így lehet nálam korábban kezdődik a magázás, de egyelőre még vegyes, azt vettem észre, ha megborotválkozom, akkor még többen tegeznek, mint kevesebben :).
2021. jún. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Amíg fiatalos, addig nem öreg. És itt nem csak a viselkedésre, szellemi képességekre gondolok, hanem a testi karbantartottságra. Akinek a személyisége is rendben van és megtartotta (vagy kidolgozta) az izomzatát, nem hízott el, nem lett hasa stb. az 60 évesen is lehet vonzó a fiatal nők, lányok szemében.
2021. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
71%
Jaj ne, kérdező, ez az a téma, amit el kell, hogy engedj, és NE kezdj el ezen pörögni a saját érdekedben. Engedd el ezt az egész öregedés témát, meg mikortól öreg, meg öreges, meg mások öregnek tartanak, meg öregesnek nézek ki az ősz szálak/kopaszodás/szarkalábak miatt, stb... Komolyan mondom neked, ha akarsz önmagadnak tenni egy ÓRIÁSI szívességet, akkor ezt a témát tényleg elengeded, nem agyalsz, és nem pörögsz rajta, eltereled a figyelmed... Tegyél azért, hogy te fiatalosnak érezd magad, ruha, meg hogyan élsz, néha kimozdulsz, stb., de ennyi... Ha valaki elkezdi magát belelovalni ebbe az öregedés témába, az csak rosszat szül: stresszt, idegességet, korhoz nem illő öltözködést... Tudd meg, tinédzsereket is lenéniznek pl. a kisgyerekek. :D Ez inkább muris... 35 éves fejjel ugyanúgy nevethetsz. :) Lehet, mikor leöregezed a 70 évest, ő ugyanúgy érzi magát, gondolja "öregember nem vénember", és te, aki felannyi idős vagy, mégis öregnek tartod... :D Komolyan, hagyd ezt, ha azon kapod magad, hogy ezen pörögsz, akkor tereld a gondolataidat. És hidd el, a kor az tényleg csak egy szám, valaki 22 évesen nyuggeréletet él, valaki 60 évesen úgy él, mint egy 30 éves. :)
2021. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
71%
14, vonzonak lehet vonzó de attól egy boltban egy 20 éves köszönhet neki Jó napottal, főleg ha elvárás. Nem kell öregnek gondolnia magát meg ilyenek, de azért nem 20 évesnek néz ki akkor sem.
2021. jún. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
29 vagyok de az eladó csaj már jó napottal köszönt pedig max 5 év körkülönbbség van köztünk.. lehet a maszk öregít ! :D
2021. jún. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Ha fiatal lányokat hajtod, akkor 30 felett.


Mondjuk nekem 25 felett is.

2021. jún. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
24/N vagyok és egy 39/Ferfiért vagyok most oda.
2021. jún. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
75%
Kamasz lányom van, épp ma voltunk egy gördeszka üzletben. Új deszkát rakatott magának össze, közben sokat beszélgetett az eladó pasival, aki említette, hogy 32 éves. Mikor végeztünk, az autóban azt mondta: "Milyen segítőkész volt ez a bácsi."
2021. jún. 3. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!