Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Múlt hétvégén kutya sétáltatás közben megismerkedtem egy lánnyal.Leültünk egy padra utána jól elbeszélgettünk egymással és megbeszéltünk, hogy a most következő hétvégén ugyanott találkozunk majd.Mielőtt még elment volna bejelöltük egymást Facebookon.A gond az, hogy mikor jobban megnéztem az adatlapját akkor megláttam, hogy 16 éves (kb 20-21 évesnek tippeltem) én pedig 24 vagyok.Most eléggé össze vagyok zavarodva mert a lány tényleg nagyon szimpatikus csak a korkülnbség kicsit soknak tűnik kettőnk között szóval nem tudom, hogy hogyan tovább.Ti mit tennétek?

2021. jún. 3. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha mondjuk 35 lennél és ő 27, lenne benne fantázia. Szóval én hagynám, ebben az életkorban ez óriási korkülönbség.
2021. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Találkozz vele, ismerd meg jobban, akkor meglátod hogy van-e értelme vagy sem. 8 év nem a világ vége.
2021. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát én csak ezért nem hagynám.

Ráadásul minden ilyen idős lány már idősebb palikat keres, így az ő szemszögéből pont tökéletes vagy. Tényleg csak az van, hogy te jónak látod e. Lehet tök normális és jól ellennétek, csak az évkülönbség van. Ha más probléma nincs akkor azért adj egy esélyt neki.

2021. jún. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedj meg vele! Lehet, hogy érett személyiség. A kor is számít nyilván, de ha amúgy normális csaj, miért ne próbálhatnátok meg?
2021. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezen a beszélgetésen nem tűnt fel a korkülönbség, akkor lehet nincs is nagy eltérés a gondolkodásotokban. A nyolc év csak egy szám.Ebben a korban valóban pont a legtöbbnek tűnik, de nem egy párt ismerek, akik ennyi idősen jöttek össze tíz év korkülönbséggel, és boldogan élnek évtizedek óta.
2021. jún. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerős pasi 29 évesen van egy 16 évessel... nem mondom, hogy követendő példa, de nem teljesen lehetetlen.


Persze azért azt tisztáznod kell magadban, hogy kis esély van arra, hogy ebből életre szóló kapcsolat lesz. Kérdés, hogy el akarsz-e tölteni vele x időt, vagy se.

2021. jún. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk ez nem pedofília. BTK szerint nem. Szóval... franc tudja... én nem bírnám már a középsulis tinigondokat, de olyan nehéz ismerkedni, hogy még ilyen kompromisszumot is bevállalnék. Legalább kipróbálnám, hogy mit látok benne.
2021. jún. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!