Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit neked nyujt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az amit neked nyujt a párod vagy kapsz a mostani vagy eddigi kapcsolatodtol(ami pozitiv)? En vagyok csak energiavampirokkal megáldva?

Figyelt kérdés

Kezdem komolyan hulyenek érezni magam hogy nem érdekkapcsolatokat tartok fennt, hanem szerelembol vagyok vkivel akik kihasználnak megcsalnak szakitanak aztan.


Semmit nem épulok nem haladok elore kapcsolatban csak ha kizarolag egyedul vagyok pl kimegyek kulfoldre vagy epitem a karrierem, stb.

Es folyamat csak lehúz ha párom van. Nőnek vele a koltsegeim, rajottem h ketten nehezebb mint egyedul, bajban persze magamra hagynak,(ami annyira tipikus), az életben nem társak, egyedul alapozzak csaladra, stb.


Mindezt ugy, hogy a párjaim gyakorta keresnek boven tobbet nálam de megis mintha teljesen egyedul eveznék csak az eletben.


Mintha csak a pasijaim lennének, de egyik sem társ.



#energiavámpir
2021. jún. 5. 03:13
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja es nem értik miert érzem kihasználva magam.
2021. jún. 5. 03:15
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem az ismerkedési szokásaidat, és az ideáljaidat sem, de ha ez ilyen sokszor előfordul, valamit nagyon rosszul csinálsz. Nem ártana időt hagyni az ismerkedésre, valamint átgondolni, nem e követsz hibás mintát a párválasztásban.
2021. jún. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, ha kizárólag ilyen férfiakkal voltál kapcsolatban, valamit rosszul csinálsz az ismerkedésnél, nekem és a környezetemben sem tudok ilyen kapcsolatról.

Mi az ami alapján párt választasz? Hogyan jutsz el odáig, hogy te tartod el? Volt valami árulkodó jel, hogy megcsal, rosszul működik a kapcsolat? Elég ijesztő, ha egyik napról másikra elhagynák miközben abban a tudatban élsz minden tökéletes a kapcsolatban.

2021. jún. 5. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Őt magát az összes pozitív tulajdonságával együtt. Humor, gondoskodás, szeretet.
2021. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem rengeteg pozitív dolgot adott a kapcsolatom. Pl elkezdtem sportolni. Nem noszogatott, vagy ilyesmi, ő rendszeresen sportolt, lelkesen mesélt róla, és megjött hozzá a kedvem. Ennek 4 éve, azóta is aktívan űzöm. De kb mindenben támogat. Van egy kreatív hobbim, amiből a covid előtt rengeteg pénz folyt be (remélem nyáron ismét fog), végig velem volt, elkísért, segített cipekedni, beállt a pultba árusítani, amíg én szusszantam egyet. De bármit kitalálok, továbbképzés, elfoglaltság hobbi, utazás, támogat. Az otthoni dolgokból is kiveszi a részét, nem csak mereszti a fenekét.

Szóval van ilyen, ne add fel. És messze nem érdekkapcsolat, nem is annak indult. Szimpatikus volt, ismerkedtünk, és időközben derült ki, hogy mennyire passzolunk. Előtte nekem is voltak leginkább lelkileg lehúzó kapcsolataim.

2021. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen ilyesmikre vagyok kíváncsi mint 5#


Én állandoan ugy érzem magam hogy hiába vagyok kapcaolatban mégis egyedul vagyok.

Pedig több éves kapcsolatokrol írok felnőtten.

2021. jún. 5. 10:58
 7/7 anonim ***** válasza:
De kérdező, nem érted, hogy rossz partnereket választasz? Mindegy ki milyen pozitív lónyálat ír, ha te nem vagy képes normákis személyt választani.
2021. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!