Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket be tud fűzni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket be tud fűzni egy ismeretlen pasi arra, hogy küldjetek neki magatokról akt\félakt, vagy bikinis képet?

Figyelt kérdés

mondjuk hogy 1 hete ismered msnrol es ez a celja.

a harom kozul milyen kepet kuldenel neki magadol es mennyi ido utan?


2010. aug. 25. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
semmilyet.
2010. aug. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

hülyeségetmértkérdezel? -.-

nemtökmind1.

am semmiet.

puszi.

16/L

2010. aug. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Aelyon ***** válasza:
Hülye lennél ha küldenél képeket.
2010. aug. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én bárkinek küldök félakt vagy aktképet akit már legalább egy hete ismerek. Néha már hat nap után is.
2010. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak olyan aranyos, mert segitett a virusirtomat megcsinalni, meg atkuldott egy zenet amit kerestem, en meg semmit. Es kert rolam egy bikinis kepet, azt mondta nem teszi fel netre meg ilyenek. Ti nem kuldenetek?
2010. aug. 25. 08:31
 6/16 anonim ***** válasza:
58%
Ja, nem teszi fel netre. Ó anyám... Inkább küldj neki bort.
2010. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
De ha neked ez a téma játszik akkor szólj, egy szaros vírusírtó beállítása és főleg egy zene átküldése nem egy nagy meló, én még az operációs rendszeredet is felgyorsítom ha küldesz egy aktot.
2010. aug. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Lefényképezném neki a középső ujjamat,és azt küldeném!

25/N

2010. aug. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
igazabol korabban mondtam neki, hogy voltam nyaralni es csinaltam magamrol bikines kepeket. Lehet, hogy tetszem neki es azert ker kepet?
2010. aug. 25. 08:41
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tyűűűű,ha ez munka lenne vajon minek hívnák? Ha olyan aranyos lenne ez a fiú,akkor nem várna el tőled ilyesmit. Így csak beteges.

Nem bántani akarlak,de Te is el tudod dönteni szerintem,hogy többet érsz e annál,mintsem hogy aktképeket küldözgess,egy majdnem ismeretlennek!

2010. aug. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!