Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudsz a munkatársaid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudsz a munkatársaid párkapcsolatáról? Örömöt és bánatot is meg szokták osztani a munkahelyen a párkapcsolatukról? Titeket is kérdezgetnek?

Figyelt kérdés

Voltam pár munkahelyen már és jó pár olyan munkatársam volt,(leginkább nők) akik többször is beszéltek vagy a jelenlegi párkapcsolatukról,sokszor hogy milyen rossz és ők már ezt sokáig nem fogják folytatni,ha így marad (persze azóta is együtt vannak) illetve a szinglik,akik arról beszéltek hogy bezzeg másoknak már régóta boldog párkapcsolata van,ők pedig még mindig szinglik.


A te munkahelyeden mennyire gyakori hogy a párkapcsolatukról beszélnek a munkatársaid?

Leginkább a pozitív vagy a negatív tapasztalatot szokták ezzel kapcsolatban megosztani?

Előbb-utóbb minden munkatársat "kikérdezgetnek" a munkahelyén hogy van-e párkapcsolata és ha igen,hogyan működik?



2021. jún. 6. 09:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan melóm, ahol 3 évig még a valódi nevemet sem tudták.
2021. jún. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Annyit szoktam közölni, hogy van/nincs kapcsolatom, az ellenkező nemű közvetlen kollégáknak. Sok félreértést el lehet így kerülni. A részletekbe viszont nem avatom be őket. Ezt eddig minden munkahelyen elfogadták, nem vájkáltak a magánéletemben.
2021. jún. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
A munkahelyen ez a fő téma mindíg,ki kivel kit hogyan csal meg satöbbi.Annyi a panasz hogy már előre tudom hogy ki kivel fog össze jönni munkahelyen ,lehet hogy csak szerető lesz de az is hogy tönkreteszi a kapcsolatot és tovább áll. Szingli férfi vagyok és próbálok kimaradni ezekből a pletykákból ,elég zavaró ha van két kollégád akik előtte kavartak de most nem is szóltak egymáshoz és hogy miért én erre nem vagyok kíváncsi.
2021. jún. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elmúlt 1 évben 10 kolléganő ment el tőlünk szülésire.. ezt bőven elég tudni a kapcsolatukról.
2021. jún. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Mi fiatalon verődtünk össze, lassan 10 éve dolgozunk együtt, mindenki tud mindenkiről mindent. Inkább baráti a kapcsolatunk, munkahelyen kívül is sokat járunk össze.
2021. jún. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki panaszkodik, főleg a nők. Olyan rossz sorsuk van, mindig elmondják hogy most lett elegük, vége... Majd pár nap múlva pedig posztolgatják a puszcsi szercsi láwcsi forewör képeket facebookon.

A pasik mindig válófélben vannak, és ismerkednének. Szegény igavonó szamarakat kihasználják otthon, boooldogtalanok. 🙄😒

Ha találkozok velük a lidlben, akkor köszönni se mernek 😂

Szánalmas emberek..


Engem is kérdezgetnek, de nem mondok semmit. Ha faggatnak, megmondom hogy nem szeretnék a magánéletemről beszélni. Ennyi.

Rólam ne pletykálgassanak. Nem vagyunk haverok se, hogy velük osstam meg a dolgaimat. A fizetés miatt játok be, nem a társaságért. Sz4rok a fejükre.

Vannak olyan hülyék, akik még a szabadnapjukon is bejönnek reggel 6kor kávézni a többiekhez... Szerintem az ilyeneknek nincs életük.

2021. jún. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én egy gyárban dolgoztam 3 évig.

Nagyon sok férfi és nő munkatarsam volt

Azt tapasztaltam hogy a nők elég szűkszavúan beszéltek másoknak a kapcsolatukról, akinek viszont már megbíztak ott megosztottak mindent.

A férfiak viszont szinte mindent kiteregettek

Legyen szó otthoni szokásokról, szexről, vitákról, az asszony hóbortjairól stb

Ők nyitottabbak voltak erre is

Voltak zárkózottabb emberek is az tény akik abszolút semmiről nem beszéltek, de ez ritka

29/N

2021. jún. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Raktarban dolgozom, olyan gyakran nem kerul szoba, maximum annyit tudok, hogy kinek van kapcsolata es kinek nincs, de magarol a kapcsolatokrol nem sok szo szokott esni. Inkabb a munkarol beszelgetunk, vagy programokrol, vagy akarmilyen random temakrol, ami epp szoba kerul. Neha van egy kis hiszti, hogy xy kollega milyen hulye, lassu, idegesito, stb. De altalaban sima beszelgetesek vannak vagy a munkarol vagy semleges temakrol.
2021. jún. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én full autonom életet élek a munkahelyemen. 1 kollega önállóan csak a családjáról beszél, 1-nek állandóan problémája van a gyereke-vót férjével, meg az élet hoz neki valamit. 1-2 csak felületesen dumál róla. Én egyedülálló vagyok, nem igazán érdeklődnek szerencsére.
2021. jún. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!