Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran találkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran találkoztok anyóssal-apóssal, szülőkkel?

Figyelt kérdés

Párommal 2éve összeköltöztünk és azóta is legalább havonta 1* jár a 250km-re élő családjáhiz, egész hétvégére. Ezzel nem is lenne probléma, de ezen felül a családja is legalább havonta 1szer jön hozzánk egész hétvégére, tehát kb minden második hétvégén külön vagyunk, ha épp nem megyek vele a családjához vagy épp a családja van nálunk. Nyilván házimunkára, az én családomra és nem mellesleg kettőnkre is kell idő, ezt a maradék hétvégékbe zsúfoljuk. (az én családom közelebb lakik, én hetente találkozok édesanyámmal pár órára, de neki max félévente kell jönni 3-4órás családi ünneplésre)


Szóval kicsit soknak érzem, amennyi időt az ő családjával tölt(ünk) , ő erre nagyon érzékeny, kb lehetetlen higgadtan megbeszélni vele a problémát. Szerintetek én várok túl sokat vagy reális, hogy nekem ez már kellemetlen? Nálatok hogy megy ez?



2021. jún. 6. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A jelen helyzetben több, mint egy éve nem láttuk őket. Normál esetben apámhoz és a családjához évente 2 alkalommal megyünk, anyámhoz és a családjához átlagosan 3 havonta. A férjem szülei nem élnek, a rokonaihoz hasonló gyakorisággal, mint anyámékhoz, évente kb.3-4 alkalommal. Hozzánk nem szoktak jönni. Mindenkitől 100+ km-re lakunk. Napon belül megfordulunk, kivétel karácsony, akkor ott alszunk valahol.
2021. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1-2 havonta. pont annyiszor, mint saját szüleimmel. Jó a viszony, szeretem őket. Talán jobban is, mint a saját szüleimet.

28F


Ha neked valami problémád van, akkor azt pároddal oldd meg! Máshogy nem megy. Olyan nincs, hogy nem lehet megbeszélni a pároddal egy számodra fontos problémát. kompromisszumra kell jutnotok. Erről szól egy párkapcsolat... néha áldozatokat hoztok egymásért. Bár dönthet úgy is, hogy anyuci fontosabb, aztán nem kell együtt lennetek (nyilván ilyen nem lesz, csak kisarkítottam a dolgot)

2021. jún. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy megy, hogy anyósommal élünk egy udvarban,de külön házban. Az elején nagyon zavart,de más lehetőségünk nem volt. Már megszoktuk, elfogadtuk egymást. A férjemmel néha ápoljuk,mert vannak olyan időszakok, amikor fekvőbeteg,olyankor pelenkázni is kell. Van egy 2 éves kislányunk is,aki miatt néha bejön hozzánk. Minden nap beszélünk pár percet. Van, hogy velünk vacsorázik. Az én szüleim is itt élnek a városban,de a másik végén. Hozzájuk általában hétköznap megyünk 1-2 órára. Úgy gondolom, hogy az én példámból kiindulva igazán ki lehet bírni. Ha jó a viszony,akkor főleg nem értem. Anno én voltam a legnagyobb ellensége,mindent megakart tenni, hogy ne legyünk együtt,de ez nem jött össze neki. Azóta teljesen normális velem. Főleg mióta a férjem helyett gondoztam hónapokig,mert napi 12 órákat dolgozott. 2 éves gyerek mellett nem volt egyszerű. Ezerszer rosszabb helyzetben is lehetnétek. Nyilván,ha nem akarod, hogy ennyit legyenek nálatok szólj nekik, hogy nektek is van programotok. A párodat teljesen megértem. Ő nem látja annyit a szüleit.
2021. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjem családjával változó, van amikor gyakran (havonta többször), de van olyan is, hogy 2-3 hónapig csak neten kommunikálunk. Az én szüleimmel kb.napi szinten mivel a szomszédban laknak.
2021. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kb. hasonló életszakasz van mögöttünk, három éve együtt élünk.

Szerintem mindenkinek más igényei vannak ilyen téren. Párom 2-3 hetente jár a szüleihez egész hétvégére. Ebben benne van az is, hogy kertes házban nőtt fel, a fővárosban pedig egyelőre egy kis egérlyukban élünk, szóval szülőktől függetlenül is jól esik neki az efféle töltődés. Én is ilyenkor látogatom édesanyámat (de általában csak rövidebb időre, a maradék időben meg jól esik egy kicsit egyedül lenni). Valamikor pedig összeboronáljuk a dolgot közös látogatássá.

Nagyjából tehát kb. annyi szülőmentes hétvégénk van, mint nektek. De csak akkor van így, ha semmi érdekes nem történik. Szóval ha valami nagyobb feladat vagy érdekes program adódik (vagy csak simán hiányoljuk egymást), akkor ezek előnyt élveznek az ősökhöz képest.

A házimunkát pedig nem vesszük olyan szigorúan, lezavarjuk akár hét közben is.

2021. jún. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kethetente, de nem egesz hetvegere, jesszus. Megyunk, jovunk. 250 km nem a vilag vege. Szombat reggel elindulnek, ott vagytok 11 korul, aztan 3kor haza indultok. Es ez pont eleg havi 1x is. Igazabol nem lehet ehez mit hozza fuzni, nem fogod birni, szerintem 1-2 even belul szet mentek igy, mert a parod biztos nem fog ebbol engedni.
2021. jún. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
22%
Látni kell őket, míg az élők között vannak, utána úgy sem láthatja. Mit zavar ez téged..?
2021. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!