Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Miért sírok folyton?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem. Miért sírok folyton?

Figyelt kérdés

TEgnap szakítottam a barátommal, mert sokat veszekedtünk, semmibe se értettünk egyet, illetve én (azt hiszem) már nem vagyok belé szerelmes. Ő még mindig szerelmes belém, és szeret engem, de megértő, és kedves volt a helyzethez képest.

Viszont, most, ha rágondolok, és a helyzetre, mindig elerednek a könnyeim. Nem értem, miért, nem szoktam sírni, szinte soha. Valaki mondja meg, én már teljesen össze vagyok zavarodva. :(


2010. aug. 25. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
talán azért sírsz, mert úgy érzed cserbenhagytad: ő szeret még, te már őt nem, úgy érzed most miattad rossz neki..talán emiatt
2010. aug. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, hogy sírsz. Egyrészt azért, amit az első mondott+ azért, mert bár már nem vagy belé szerelmes, régen szeretted és volt egy közös életetek, ami most véget ért. Ezt neked is le kell zárnod, el kell siratnod. Utána pedig majd újat kezdesz.
2010. aug. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!