Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Az zavar titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az zavar titeket, ha egy lány picike?

Figyelt kérdés

160 cm vagyok,már nem fogok nőni,maximum 1-2 cm-t.Hátránynak érzem a magasságom,mert általában a magas lányokat előbb észreveszik a fiúk,és hiába is szép egy pici lány,mindig azt mondják rá,hogy olyan kis aranyos vagy,vagy hasonlók.De én nem akarok aranyos lenni,ott vannak a babák,vagy a kisgyerekeke,azok aranyosak,de egy már majdnem felnőtt lány ne legyen az,nem!?

Mi a véleményetek az ilyen pici lányokról mint én?Zavar titeket,ha valaki pici?

18/L


2010. aug. 25. 10:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, de mégis válaszolok neked most...én meg pont az ellenkező kategóriába esem (178cm) és sokszor látom úgy, hogy a fióknak mégsem a magas lányok kellenek. szal abszolút ízlések és pofonok...nézd a pozitív oldalát. te bármilyen magasságú párt választhatsz( úgy értem szinte minden féfi magasabb nálad) én viszont jó, haa fele közül válogathatok...meg kell szokni h ilyenek vagyunk. én nagoyn sokat hiszitztem a magasságom miatt még rájöttem, hogy váltaztatni úgy sem tudok, ki kell használjam amim van. nah azóta van sikerem srácoknál..:)
2010. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
nem
2010. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
mért nem akarsz aranyos lenni ?:D nem csak a gyerekek lehetnek aranyosak :D én is alacsony vagy 166 szal engem nemzavar h alacsonyabb a lány :D 21/f
2010. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem... aranyosak. :DDD


Nem értelek egyébként. Azt hiszed, hogy attól, hogy valaki aranyosnak tart, le is néz? Nekem például még soha nem volt velem egy magas barátnőm (185cm vagyok). A legmagasabb kb 170cm lehetett.

2010. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
Az alacsony férfi ellentmondásos jelenség,de mégiscsak férfi.Az alacsony nők mintha egy másik nemhez tartoznának.Az alacsony nő sohasem szép.
2010. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
már ne is haragudj, de egy 160 cm-es nő egyáltalán nem számít alacsonynak. És a legtöbb férfi inkább az ilyen lányokat kedveli, mint a nyakiglábokat.
2010. aug. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

" az alacsony nő sohasem szép" ezt a b-romságot.


Semmi gond nincs a magasságoddal, szeretjük az alacsony nőket, mert ők szeretnek huzzánk bújni!

egy 191 cm magas fiú..

2010. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
az alacsony nő sosem szép ezzel vitába szállnék hol élsz a marson ?:D krva sok alacsony szép lány van
2010. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

155 cm vagyok és 16 éves. Én sem növök már sokat, de most már valahogy megbarátkoztam ezzel is. Nézd a jó oldalát: hordhatsz szexi magassarkút, anélkül hogy a legtöbb pasinál magasabb lennél, meg hasonlók.

Na meg persze régen olyanokkal vigasztaltam magam, hogy Eva Longoria is alacsony, mégis milyen szép nő, helyes férje van, karrierje stb. Vagy ott van Madonna. ;>

Na mindegy, a lényeg hogy fogadd el magad, legyen kisugárzásod és nyert ügyedvan :)

2010. aug. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia:)

Én 155cm vagyok:)Sosem éreztem hátránynak:)

A barátaim mind 170felettiek voltak, de nem éreztük cikinek:)

Szóval nyugi:)

24/L

2010. aug. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!