Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viszonyulhat hozzám? N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viszonyulhat hozzám? N

Figyelt kérdés
Zavarban vagyok valaki előtt, de diszkrétebben azért oda-oda nézek rá. És ha észreveszi, akkor mosolyog rám vagy miután elkaptam a tekintetem még mindig látom a szemem sarkából hogy néz.
2021. jún. 7. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Tetszel neki,de miért nem lépsz?
2021. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
96%
Nem biztos, hogy tetszel neki. Unalmasak már ezek a kérdések. Ha annyira oda vagy érte, próbálkozz be te, maximum besülsz.
2021. jún. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tetszhetsz neki. Én egy olyan szituban voltam hogy vásároltam és akárhol a bolton belül nézelődtem egy fehér sortot és topot viselő nő valahogy odakeveredett szintén. De kb. Egymás után :D A kasszánál miután végeztem egy sziára futotta csak, mert nem mertem lépni. Mi van ha túlagyalom és van valakije? Vagy családja van. De valahol bánom is hogy nem mertem pár mondatot dumálni vele. :(

Szóval ha ő nem mer, nosza, kérj a lovagtól segítséget hogy "hős" legyen. Vagy véleményt valamivel kapcsolatban :)

2021. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!