Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire gondoltok ha egy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire gondoltok ha egy nagyon jó pasit láttok egy csúnya duci nővel kézenfogva?

Figyelt kérdés

2021. jún. 8. 21:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Sok pasiknak bejonnek a duci de nem mindenki vállalja ezt fel. Én is ismerek ilyen párt mint leirtad a nő vagy 110 kg és alacsony is, arca semmi extra de nagyon kedves, aranyos , jófej barátságos nő. Ezek is szamitanak.
2021. jún. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
20%
Én arra, hogy a nőnek valószínűleg csicskulnia kell. 100% kiszolgálás minden téren; főzés és házimunka kizárólag az övé, a szexben is oda kell tennie magát, meg amit csak el lehet képzelni, mindenben. Csendesen, mosolyogva, sokat tűrve.
2021. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
86%

12

Én duci vagyok, de az eletben nem "csicskultam" emiatt soha! Nem is fogok! És igen, sportos a párom! Én sem vagyok extrémen túlsúlyos, de nem is XS.es a méretem!

Van akinek ez jon be, van akinek az!

Nálam a csóróság volt a kizáró ok, vagy ha buta...kinek mi!

2021. jún. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, tehát aki telt, az automatikusan csicskul? :D

Olyan elképzelhetetlen, hogy nem mindenkinek a vékony a zsánere?

Nekem pl a kockahasú pasik pont, hogy nem tetszenek, sem a vékonyak. Az emberesebb, mackós alkatot szeretem. Akkor ezek a férfiak is csicskulnak a csinos nők mellett? :D

Istenem, de nagy az állatkerted...

2021. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
69%

Én láttam ilyet. A pasi egy gerinctelen alak volt, mert velem úgy kezdett el randizni, hogy nem mesélte el, hogy amúgy van egy élettársa, csak sok rnadi után. Azt mondta, hogy az ilyen nők az esetei csak, mint én vagyok (vékony)


Egyszer megláttam az élettársával sétálni tök véletlenül Budapesten, nos...nagyon duci volt a nő és egyáltalán nem szép, de cserébe gazdag :D Na..

2021. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
34%
*randi
2021. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
75%
Szép számmal látok ilyen párokat. Azt gondolom ilyenkor, hogy biztos csinos nő lehetett, de rendesen meghízott. A párja meg kitart mellette.
2021. jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
46%
mindenkinek más a nagyon jó srác, van aki az apu testűeket szereti van aki meg a justin biber féléket..
2021. jún. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 Barnabas333 ***** válasza:
100%
17esnek van igaza, általában meghíztak a férfi mellett. Ismerek egy kivételt, ahol a férfi francia, a nő magyar. Szerintem ott papír ok is lehetett. És az a vicc, hogy a duci nő, egy duci férfival csalja az apolló testű férjét. Mondjuk a férjet nem ismerem, csak egyszer láttam, lehet nyitott a kapcsolat vagy ő is félre megy?
2021. jún. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
95%

"Van remény számomra is."

Viccet félretéve, nem igazán figyelek oda másokra az utcán, úgyhogy valószínűleg semmire.

2021. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!