Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondolnátok ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondolnátok ha egy pasi odamenne hozzátok?

Figyelt kérdés
És azt mondaná, hogy azért jött oda hozzád mert meglátott és nagyon szépnek tart akkor mit gondolnátok?

2021. jún. 9. 18:46
A kérdező szavazást indított:
Unalmasnak és sablonosnak tartanám, mert nem lenne benne semmi kreatív.
Felszínesnek tartanám ha csak azért jött oda mert külsőre bejövök neki.
Azt gondolnám, hogy biztos már egy csomó lányhoz oda ment ezzel a szöveggel.
Tetszene de azért arra annyira nem hatna meg.
Tetszene és nagyon zavarba jönnék.
27 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem hatna meg* kicsit elírtam az egyiket.
2021. jún. 9. 18:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj oda hozzá, csak a megszólítás előtti "bocs, hogy élek" formulákat hanyagold mindenképpen.
2021. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Ha Fideszes, akkor örömmel beszélgetnék vele Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úrról.

Ha ellenzéki, akkor nem szólnék hozzá.

2021. jún. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Nagyjából így ismerkedtem meg a férjemmel. Megfejelte azzal, hogy pár óra múlva közölte, hogy azt akarja, hogy én legyek a társa. Lehetőleg örökre, de legalább pár évre. Nem nagyon hagyott időt gondolkodni, úgyhogy nem gondoltam semmit. Életemben először átadtam az irányítást.
2021. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Meglepődnék, kicsit zavarba jönnék. Ha szimpatikus, akkor cserélhetnénk telefonszámot, aztán meglátjuk mi lesz, ha nem szimpatikus, akkor finoman leráznám, pl azzal, hogy aranyos, de van barátom .
2021. jún. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Köszi, de van barátom, szia". - így reagálnék.
2021. jún. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!