Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakit sokan megnéznek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit sokan megnéznek az utcán az azért van mert jól néz ki?

Figyelt kérdés
Mostanában figyeltem és sokszor láttam h tömegkozlekedesen, utcán vagy akár kocsibol sokan megnéznek, ez miért van? Egyébként semmi durva nem rajta, átlagosan nézek ki. 22L
2021. jún. 9. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Vagy szép vagy, vagy van valami feltűnő rajtad. Egyébként az átlagos messe nem szitokszó. Lehet pont attól vagy vonzó, hogy afféle "lány a szomszédból" kinézeted van :)
2021. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%
22 éves lányként ebben semmi különös nincs.
2021. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Én azt nézem meg aki nagyon szép vagy nagyon ronda. Ugyanis ez tűnik ki.
2021. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha fehér gatyán ott van hátul a kakaós csiga, ne csodálkozz hogy füttyentenek neked.
2021. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ ez, ahogy az 1-es írja gyakran bőven elég valami feltűnő, ha rajtad van pl. két hete láttam egy csajt csizmában, na azt sokan megnézték meg 27 fok volt -amúgy tök átlag csaj volt.
2021. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is sok ferfi megbamul (kocsibol es mindenhonnan), nem vagyok ronda, szoval igen, ez esetedben is normalis :)


En a jo pasikat szoktam megbamulni

2021. jún. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
vagy fikás az orrod, vagy elkenődött a szemfestéked, vagy csak cikisen öltözködsz
2021. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Vagy a fejedre szállt egy darázs.
2021. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Engem is meg szoktak nézni, pedig én elég ronda vagyok, de nincs rajtam semmi feltűnő, normálisan öltözöm, vékony vagyok stb.

Szerintem nem függ annyira külsőtől, az emberek szeretnek bámészkodni.

2021. jún. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
Hát, a legtöbb férfi kb. Minden nőt megnéz. 22 éves vagy, tehát fiatal, ráadásul azt írod nem csúnya. Tök természetes, hogy meg fognak nézni.
2021. jún. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!