Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokan vannak a hozzám hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan vannak a hozzám hasonló "forever alone" férfiak a 25-30 éves korosztályban?

Figyelt kérdés
Próbáltam ismerkedni, netes társkeresőkön nagyon kevés kedvelést kaptam, senki nem is írt vissza, élőben meg aztán totál esélytelen, egyetlen egyszer jutottam el egy nővel testiségig, de abból sem lett semmi komoly. Én úgy látom a helyzetem hogy ha eddig sem jött össze, már nem is lesz párkapcsolatom, sokan vannak még hasonló helyzetben a korosztályomban (27 vagyok)?
2021. jún. 9. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 29 éves vagyok, az itt lévő rengeteg hasonló kérdés után már kezdem azt hinni hogy bármilyen idióta csajokkal sodort össze az élet mégis szerencsés vagyok mert legalább voltak. Viszont már nekem sem jön össze semmi, csak olyanok lehettek volna az elmúlt másfél évben mióta vége lett a kapcsolatomnak akik egyáltalán nem tetszettek, így nem is lett semmi egyikkel sem. Biztos lehetsz benne hogy nagyon sokan vagyunk így, nekem szinte minden haverom is így van.
2021. jún. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hogy a fő kérdésre válaszoljak: igen, sokan vannak ebben a helyzetben a te korodban.

Szerintem nem esélytelen, hogy párt találj magadnak. Unalmas klisé, de először magad kell rendbe tenni, akár külsőleg, vagy gondolkodásmódban változni pozitív irányba. Ennek lesz meg az a "hozadéka", hogy nyitottabb, magabiztosabb leszel, könnyebb lesz a párkeresés.

27/N

2021. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, vannak sokan, nekem lassan másfél éve nem sikerül egy rendes kapcsolatot összehoznom, jó szakmám van, heti 4x edzek, anyagilag rendben vagyok, saját lakásom van (ezt amiatt mondom hogy nem az anyagiak miatt nincs valakinek), egyszerűen nem jön most össze Neked sem, megesik, nem szabad feladni szerintem. Amivel tudsz magadon segíteni az az önismeret, lehet hülyén hangzik de hatásos. Olvass, kezdj el edzeni, csinálj olyat ami új, örömet okoz, nem baj ha esetleg nem vagy jóképű, ha adsz magadra, van egy fizikumod és férfiként tudsz viselkedni akkor sikeres leszel szerintem, ez időigényes mindeképpen de megéri, fontos hogy te elfogadd magad és akkor könnyebb a dolog.

26F

2021. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert eddigi munkahelyemein 9/10 férfinak 30as évei elején már felesége meg gyereke volt. A fiatalabbaknak is legalább valami komolyabb barátnő. Szóval eléggé kakukktojásnak érzem magam mindenhol, de akkor mások is vannak így..
2021. jún. 9. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért ne akarj gyereket meg feleséget mert másoknak már van. Nézz körül mennyi a válás meg mennyien lesznek hétvégi apukák, akiktől csak a gyerektartást akarja bevasalni az ex. Sokan 30 éves koruk fele már túl vannak 1 váláson meg van 1-2 gyerek, persze csonka családban.
2021. jún. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne a kort nézd, hanem azt hogy Neked jó legyen majd! Dolgozni kell ezen de pl 1 év múlva örülni fogsz ha lesz valakid és nem siratod az elmúlt éveket, előre kell nézni. Ne akarj megfelelni senkinek sem.

3 as voltam

2021. jún. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem mondtam, hogy annyira akarok, csak elgondolkozok hogy bennem van valami hiba. Amúgy hasonló terveim vannak a következő 1-2 évre mint amiket felsoroltál, de őszintén nem hiszek abban hogy ennyi téren (külső, anyagiak, stb) sikerül javulnom annyit hogy érdekes legyek valaki számára.
2021. jún. 9. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!