Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen meglátásaitok vannak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen meglátásaitok vannak erről a helyzetről? Ex, aki áskálódik az anyóssal, aki kap minden szaván.

Figyelt kérdés

Történ velem, hogy megismertem a párom, összejöttünk, összeköltöztünk. A legjobb barátja az exe volt, amihez nagyon elfogadóan álltam hozzá, tekintve, hogy nekem is van exem akivel békében váltunk el. Tény, hogy mi nem maradtunk szoros kapcsolatban, de gondoltam náluk miért ne működhetne.(?)

Sok idő alatt, viszont egyre erösödött vele kapcsolatban az az érzés, hogy ez egyáltalán nem oké. Elkezdte nagyon mélyen beleásni magát a kapcsolatunkba, mit hogyan oldjunk meg, nekem túlságosan ecsetelte az ő és a párommal való kapcsolata különleges mivoltát. Hogy milyen volt amikor jártak, hogy mennyire nem kedvelte a barátom korábbi barátbőjét, akit nagy erőkkel próbált meg kitúrni.

Volt egy este, amikor az egyik vitánkban mengint döntőbíró akart lenni, és nagyon ráment négyszemközt arra, hogy túlreagálom, nincs igazam, engedjem el. És amikor 10 perc után durvábban rászóltam hogy álljon le, becsmérelni kezdte a párommal való kommunikációmat, azzal szemben, hogy ő tudja csak hogyan kell vele beszélni.

Akkor lett elegem, és beszéltem a párommal, rövid időn belül a csaj ki lett csukva az életünkből.


A párom édesanyjával nagyon jól indult a kapcsolatunk, egy idő után eltávolodtunk, mert elszaporodtak a megjegyzései azzal kapcsolatban, hogy nem számít, mi mit beszélünk meg a párommal, az számít, ők amikor ráérnek, a párom legyen náluk.

Ez havonta egy vagy két hét haza látogatás.

A barátommal annyiban maradtunk, amikor menni akar menjen, én nem kértem ebből, egy idő után nem mentem hozzájuk. Egyetem és munka mellett, amikor tudott ment (egy hétből négy napot).


Eltelt fél év, és azzal szembesültünk, hogy a lány, miután a barátom lezárta a kapcsolatukat, szépen fokozatosan felvette a kapcsolatot az anyjával. Elmesélte neki, hogy már nem beszélnek, és ez azért van, mert manipulálnom a barátomat.

Kibukott, hogy az anyja meg van győződve róla, hogy én tiltom el tőlük, ezért megy hozzájuk "keveset".

Olyannyira az ex pártjára állt, a véleménye, hogy teljes mértékben én irányítom, a barátom teljesen el van nyomva. Pénzzel többet nem támogatja, és a hazalátogatássukkor az ex náluk fog vendégeskedni.

Akármit mondott a párom, nem hitt neki se velem kapcsolatban, se azzal, hogy mennek itthon a dolgok.


A pénz nem számít, segítség volt, de megvagyunk nélküle.

Én vagyok az első, akivel összeköltözött, eddig a családi házban élt, mindig ott volt, ha jöttek.

Itthon nagyon jó minden, mindketten találkozunk külön külön is barátokkal, mindent meg tudunk beszélni, tekintettel vagyunk egymásra, a döntéseknél mérlegelünk. Pl a családjánál, ha jönnek, félre rakjuk a programokat amit lehet, hogy tudjon menni, de ezt az egyetemmel nem tudja megcsinálni.


Mit tennétek, hogyan kezelnétek, hogyan dolgoznátok ezt fel magatokban?



2021. jún. 10. 05:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy hárman vagytok ebben a kapcsolatban, és ez túl sok.

Ha én heti négy napot anyám nyakán ülök, akkor egyértelműen elhanyagolom a párkapcsolatomat.

Ha még az exét se állítja le, akkor neked legyen eszed és keress egy felnőtt embert, akivel felnőtt párkapcsolatot lehet kialakítani. Ilyen mélyen még a legjobb barátnőmet se avatom be a magánéletembe, azért vannak határok. Az exnek meg nem kell minden vitánkról tudni, belepofázni meg főleg nem.

2021. jún. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

3-an? 4-en vannak ebben a "kapcsolatban"...

Ha ennyire az exxel oszt meg mindent, akkor menjen hozzá vissza. Meg anyucihoz.

Ez így baromira egészségtelen, csak a te idegeid fognak rámenni.

2021. jún. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Csodálom néhány nő türelmét, én már felkaptam volna a palacsinta sütőt.

Az ex nem barát, ha ezt a pasid nem érti meg, az azért van, mert férfi. Ilyen szempontból az erősebbik nem nem a legerősebb, majd rájössz, ha öregszel. Vagy akar még tőle valamit vagy fogalma sincs arról, hogy mit akar az ex. Ezt neked kell elmagyarázni. Itt nincs békés megoldás, mert az a nő kőkeményen beléd állt, ráadásul a legaljasabb módon, hátulról. Neked is ezt kell tenned, ha nyerni akarsz.

Anyósnak meg kerek-perec meg kell mondani, hogy a pici fia felnőtt, nem azért nem megy, mert te nem engeded, hanem azért, mert van saját élete. Ne engedjetek a sipákolásnak, gyakorlatilag ez is egy nők közötti verseny. Őt viszont ne bántsd, a párod anyja, csak a határokat húzd meg.

2021. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az exxel akkor és ott meg lett szakítva minden kapcsolat. A párom sem beszélt vele.

A csaj kezdte felvenni a kapcsolatot a barátom anyjával, nem sokkal azután, hogy ki lett rakva. És most derült ki, hogy azóta beszélnek, és rólam, rólunk elég sokat.

2021. jún. 10. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!