Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire imponál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire imponál az ha egy férfi nem mond le rólatok?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt és már lassan egy fél éve ismerkedünk úgymond, nem vagyok tolakodó és őt sem zavarja úgy vettem észre. Kissé különbözünk,én eléggé hirtelen néha meggondolatlan vagyok ő inkább az ellentéte ,én vagyok az aki kezdeményezett,sokat beszélgettünk volt hogy napi szinten,lassan nyílt meg nekem de jó embernek tart és bízik bennem,szerettem volna többet ezért úgy gondoltam ha udvarolni kezdek abból semmi rossz dolog nem sülhet ki.De azt mondta hogy nem szeretne kapcsolatot. Továbbra is beszélgetünk de azért nem lógok a nyakán csak hetente párszor beszélünk és mindíg válaszol tehát nem ignorál.Persze tudom hogy egy nőnek jól esik ha foglalkoznak vele és én szívesen teszem ezt mert szimpatikus nekem,más nőkért soha nem tettem még ezt meg.Olyan dolgokat mondtam el neki amit még másnak soha.Nem akarok felszínes lenni, szerintetek mennyi ideig érdemes próbálkozni ,fönt tartani az érdeklődést és mikor van az amikor már kár energiát belefektetni a dologba. Köszi a válaszokat.

2021. jún. 10. 09:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

" azt mondta nem szeretne kapcsolatot " !

Ertheto nem nem ?

2021. jún. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
94%
Ha így kijelentem valakinek, hogy nem akarok kapcsolatot, az azt jelenti burkoltan, hogy tőle nem akarok semmit. Én is beszélgetek így srácokkal, ha épp unatkozom, vagy nincs más. Tiszta a lelkiismeretem, mert ezt már az elején tisztáztam, az már az ő dolga, hogy mibe mit magyaráz.
2021. jún. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De érthető ,persze megértem,de nem bírom kiverni a fejemből.
2021. jún. 10. 09:51
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne álmodd ezt tovább, nem akar tőled semmit.
2021. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
#2 de akkor miért nem mondod meg neki hogy tőle nem szeretnél semmit,mert a kettő teljesen mást jelent,és akkor nem fog semmit sem belemagyarázni a dologba.
2021. jún. 10. 09:54
 6/38 A kérdező kommentje:
#4 akkor szerinted is felejtsem el , akkor nem sokra megyek a kirtásommal szerinted sem.
2021. jún. 10. 09:55
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kapcsolatot. Mi nem világos? TEtszik neki, hogy érdeklődsz, udvarolsz, de ennyi.
2021. jún. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem közömbös nekem se, akkor nagyon imponál a kitartása
2021. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha csak azt mondom, hogy kapcsolatot nem szeretnék az az ő szempontjából nem változtat semmin. A végeredmény ugyanaz, nem lesz köztünk semmi.
2021. jún. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
#7 arra gondoltam én is, valószínű nem vagyok az ideálja ennyire egyszerű
2021. jún. 10. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!