Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom ha a kulturálatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom ha a kulturálatlan vadbarmok beszólnak ha elmegyek mellettük! Van ezzel még más nőtársam is?

Figyelt kérdés

Egyszerűen idegesítenek, a házunkkal szemben van egy kocsma és mindig beszólnak, fütyülnek...már gondoltam rá h leoltom őket vmivel de úgyis tök felesleges :S

Röhej h nem tudok nyugodtan kilépni a kapunkon, mert bámulnak vagy akár a városban sem tudják megállni h ne fütyüljenek.

Ez nekik miért élvezet v miért jó? Úgysincs esélyük akkor miért csinálják? Ezzel egy csajnál sem vágódnak be sztem.


17/L


2010. aug. 25. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
öltözz úgy,hogy ne le vegyenek észre és kész
2010. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy öltözöl nem csoda, hogy leszólnak.
2010. aug. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

tök normálisan öltözöm:farmer, poló, sportcipö

a hajam is tök natur nincs rajtam 1 tonna smink semmi extra

de nem csak velem csinálják ezt

2010. aug. 25. 14:09
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
A kérdésedben van a válasz, azért viselkednek így mert: kulturálatlan vadbarmok, nem tudják, hogy mi az illem. Ennyi.
2010. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Örülj neki... ez azt mutatja, hogy jól nézel ki.
2010. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
hát ha normálisan vagy felöltözve nem hiszem hogy mindennap feltőnnél nekik, max egyszer kétszer, tudod szerintem csak olyannak szolnak be naponta akinek mindenét látják. nem kell biztatni őket
2010. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Fülünyúl ***** válasza:
49%

Csatlakozom az előttem szólóhoz, a kihívó öltözködés ugyanolyan reakciókat produkál. Mivel 17 éves vagy és már f..szra vadászol, valószínűsíthető, hogy mindent kicuccolsz közszemlére amid van.

Én is ha pl. miniszoknyában, libegek sokkal több nem kívánt beszólást, füttyögetést kapok, mintha farmerben vagy nem testhezálló, nagyon kivágott fölsőben, ruhában mászkálok.

2010. aug. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz velük. ez szerintem minden nőnél így van. sajnos a kultúrálatlan idióta pasik ilyenek. ne vegyél róluk tudomást vagy ha nagyon bátor vagy, akkor mutass be nekik valami "szépet" :)
2010. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Fülünyúl ***** válasza:
Ha nem az öltözékkel van a gond ahogy a kiegészítő infóban mondod, akkor szimplán részegek, vagy kanosak, vagy bunkók, vagy ezek tetszőleges kombinációja. Ilyenkor csak egy dolog segít: meg se halld, észre se vedd őket, menj a dolgodra.
2010. aug. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
nem hinném,hogy azért szólogatnak be,mert dicsérnek,hogy jól nézel ki.......
2010. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!