Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell azt kezelni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell azt kezelni a nőnek, ha egy pasi utálja és megveti?

Figyelt kérdés
Egy faluban laknak. Lakunk. Jó, elkövettem azt a hibát, hogy írogattam neki tavaly. Hogy össze jöhetnénk. De ez tényleg annyira halálos bűn? Meddig kell még ennek az árát fizetnem? Nem gondoltam bele, hogy ez mennyire zavarni fogja őt, akkor még. Nemrég törölte még a fiókját is, Fb-n, pedig azóta nem írtam neki semmit már. Sok férfi fog ennek örülni, amit most mondok, de valóban undorítónak érzem magam, és ..nem tudom hogyan tovább. Még arra is gondoltam hogy megölöm magam.

2021. jún. 11. 01:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért vet meg téged? Több információ kéne.
2021. jún. 11. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy katyvaszt írtál ide, kérdező. Egy jó nagy, óriási információs hézagokkal teli katyvaszt.

1. Egyáltalán miért akartad megölni magad?

2. Szerinted ő az egyetlen pasas ezen a földkerekségen, aki megfelel(ne) az ízlésednek?

2021. jún. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen árat nem fizetsz, legalábbis nem írtad, hogy emiatt bármi atrocitás ért volna. Ezért én sem értem az önostorozást, és felmerülő öngyilkosságot.

Nem kellene őt lesned most is, ha tavaly óta nem írtál neki. Felejtsd el, és a legközelebb megtetsző férfihez finomabban közeledj.

2021. jún. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
79%
Fêlkettő magassàgàban illene aludni, mert ez értelmezhetetlen. Vagy kamu.
2021. jún. 11. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Itt elsősorban nem kívül, hanem a fejedben van a probléma. Belső változásra volna szükséged, hogy az önutálat terhétől megszabadulj. Ennek érdekében mihamarabb pszichológushoz kellene fordulnod. Keress rá pszichológusokra az interneten, s kérj telefonon időpontot. Addig pedig, amíg nem jutsz el szakemberhez, hívj fel egy telefonos lelkisegély-szolgálatot, hogy könnyebben átvészeld az időszakot.
2021. jún. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%

Miért vet meg a pasi, mit csináltál? Mit jelent az irogatás, zaklattad?

Ha öngyilkosságon gondolkozol mindenképpen keres fel egy pszichológust, mert nem játék! Depressziós vagy mentális problémáid vannak, amiben a szakember segíthet, hogy ismét jól érezd magad!

2021. jún. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlít a gondolatmeneted arra, mint amit egy ismerősömtől szoktam hallani régen. Eléggé elveszett, elkeseredett lány volt, végül befeküdt a pszichiátriára, ahol nagyon sokat segítettek neki, azóta pasija is van már, akivel nagyon boldog. Szerintem kérjél te is segítséget - úgy tűnik, nem a pasival, hanem a te lelkedben van valami probléma, amit az ezzel foglalkozó orvosok segíthetnek megoldani.
2021. jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én nem lesem őt, ki sem járok a faluba sem. Nagyon ritkán megyek, ha intézni kell valamit a városban. Ő rágódik rajta még mindig, hogy irtam neki tavaly. Nem én rágódok rajta. Nem, nem zaklattam, de ő annak vette. Lehet, neki kéne akkor a pszichológus. Nem nekem. Mert ő hisz olyanokat, ami nem is létezik. Nekem eszembe sincsen már.
2021. jún. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!