Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert utasitotta vissza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert utasitotta vissza szexualis kozeledesem ez a ferfi? Bunronda lennek?

Figyelt kérdés
Minden kepzeletet felulmulo hevesseggel ostrolmoltam egy ferfit ket honapig es nem tudtam az ágyamba vinni. Ghostingolt a mult heten. Meg 160000- es wellnesshetvegere is meghivtam,de nem jott. Meg a baratomat is elhagytam erte, de akkor se jott. 200 kommentet irtam a videoi ala. Egesz nap csak vele cseteltem. Megorultem tole teljesen.
2021. jún. 11. 01:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Akkor egy ismert, híres férfiról van szó? Esetleg tévés is?

Szerintem gyorsan jön majd egy másik szerelem, őt pedig elfelejted.

2021. jún. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
85%
20 Zaklatásnak zaklatás, de sokszor még nemi erőszakért sem nagyon kap semmilyen büntetést (Magyarországon) egy férfi.
2021. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vélem, tartott tőled...aki ennyire belendült, attól összeállás esetén (utána) nehéz gyorsan megszabadulni.

Nyilván van elég nője.

2021. jún. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
A rajongásod ijesztő. Megértem őt, hovy menekol előled.
2021. jún. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Én megértem amit érzel kérdező. Én is voltam ilyen őrültem szerelmes és képes voltam őrültségekre is, a kiszemeltemmel kapcsolatban. De ez már túl sok neki és ezt észre kell venni , ahogy én is észrevettem, igaz csak később. Néha el kell fogadni, hogy hiába szeretnél valamit, a másik viszont nem szeretné azt és hiába fáj és nem akarod feladni, van mikor el kell engedni az egészet, ami vele kapcsolatos, mert csak magad áltatod vele és magadnak okozol ezzel fájdalmat. Nem kellesz neki, ez egyértelmű. Fogadd el és lépj tovább.
2021. jún. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
85%
El ne higgyétek, hogy komoly a kérdés :)
2021. jún. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Keress mást aki úgy megdug, hogy ezt a pasit elfelejted örökre. :D
2021. jún. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én megértem amit érzel kérdező. Én is voltam ilyen őrültem szerelmes és képes voltam őrültségekre is, a kiszemeltemmel kapcsolatban. "


Az úgye világós hogy amilyent személyt látnak az emberek a videóban ez nem teljesen tükrözi a valóságot ? Szerelmes nem lehet senki egy videóba..

2021. jún. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Túl sok voltál.
2021. jún. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Te vagy az eddigi legrosszabb troll ezen az oldalon, pedig elég nagy a konkurencia. Eleve ordít, hogy pasi vagy.
2021. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!