Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nálatok mi az a határ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nálatok mi az a határ ami még belefér vékonyságot (elsősorban lábak vékonyságát) tekintve?

Figyelt kérdés
Tehát mikor mondjátok azt hogy a férfi annyira vékony hogy esélytelen nálatok? Mutathattok példákat vagy akár én is küldhetek képet véleményezésre, ha van rá igény.
2021. jún. 12. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem férfiaknál nagyobb "baj" az, ha vastag a combjuk, főleg ha nagy a fenekük, az eléggé kiábrándító szerintem. Pláne ha még szőr sincs rajta.


Annyira nem nézem ezt, de ha egészséges alkatod van, akkor biztosan nem vagy túl vékony. Ha úgy érzed, hogy nagyon piszkafa vagy, akkor érdemes lenne több fehérjét enni és kicsit rágyúrni squattal meg hasonlókkal, de nekem személy szerint az atletikusabb alkatú pasik jönnek be.


Szóval ez egyéni ízlés kérdése. Az egészségedre figyelj elsősorban, az mindig vonzó.

2021. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link] ugyan ez nem láb, de egy ilyen testalkat és valószínűleg a hozzá tartozó láb is, számomra már taszító, beteges kinézetű.

[link] Itt az első kettő kép előtte részén látható férfi pl teljesen kitárt és a következőknél is rezeg a léc.

2021. jún. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 igen, ezek azért nem néznek ki jól, mert betegesnek tűnnek. Bár szerintem az első linknél alapvetően maga a pasi/az arckifejezése néz ki kicsit ijesztően, emiatt az összkép is taszítóbb. Egy ápoltabb, normálisabb kinézetű pasin még ez az alkat is jobban elmegy szerintem.


Szóval az összkép, meg az egészséges kisugárzás eléggé dominálnak általában.

2021. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 az első linkeden a férfi csak az arca meg a bozontos fekete szőrzete miatt visszataszító, szerintem nem gáz pálcika a teste (már amennyi látszik belőle).


A második linken szerintem is az első kettő borzasztó sovány, ez az alak már szóba se jöhetne. Viszont nagyon szuper munkát végeztek magukon!

2021. jún. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Küldheted.
2021. jún. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
A férfiak ha nem vesznek feszülős cuccot akkor fel sem tűnik.
2021. jún. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem épp hogy az átlagosnál kicsit vastagabb férfi combok jönnek be, meg a husis pasik, kis pocakkal meg mindennel, pár plusz kilóval. De az a kategória, amelyik még nem mondható kövérnek. Nekem a vékony és a kisportolt alkat az, ami nem tetszik. De lényegtelen, mert úgyis 100 embernek 100 féle tetszik. A vékony srácok is lehetnek népszerűek, és a dagik is a nők körében, ha más rendben van náluk.
2021. jún. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez a testalkat pl nálam totál esélytelen:

[link]


De igazából kb az a feltétel, hogy ne legyen vékonyabb a combja, mint nekem. Lehetőleg izomból, de ha izom+zsír, az sem zavar (a csak zsír mondjuk zavarna, de ilyennel nem sokkal találkoztam).

2021. jún. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kérdező egy vékony, de izmos, formás pasi, semmi baj a lábaival sem..
2021. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezt nehez igy latatlanban megmondani. kuldj kepet es megmondom.
2021. jún. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!