Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a munkatársammal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a munkatársammal. Már kezdik sejteni a kollegák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszeri alkalom volt, amit titokban tartottunk hosszú időn át. De valaki elkezdett kombinálni, és szépen lassan kitalálták a munkatársak, hogy vajon mi is lehetett köztünk. Nem tudják biztosan, hogy lefeküdtünk, de nagyon sejtik. Rá is kérdezett nálam egy kollega, és a hallgatásom árulkodott...:(

Mit várhatok, ha kiderül, vagy úgy vélik, hogy tudják az igazat, holott meg se mondjuk, és mindent tagadunk. Meddig lehet ezt húzni? Itt sajnos nálunk, mindenki tud, mindent, és nagy pletyka gyár van.


2010. aug. 25. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez van. Előbb kellet volna erre gondolni.
2010. aug. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha senki sem csalt meg senkijét akkor miért lenne gáz?
2010. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Valóban korábban kellett volna gondolkodni, de ha már megtörtént ez van, nem tudsz mit tenni...A munkatársakat le lehet állítani ha ki is derül...senkinek semmi köze hozzá, nem befolyásolja a munkát sem, akkor nem lehet kifogásuk...szerintem nem kéne tartanod tőlük. Ha ki is derül, mi baj történhet? 18L
2010. aug. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az állásod félted emiatt, a biztonság kedvéért feküdj le a főnökkel is. Ha csak a rólad kialakult morális képet, akkor meg már mindegy, mit csinálsz. Illetve talán egy pluszpont, ha bevállalod. Egyrészt az igazság mindig kiderül, másrészt a büntetőjogban is kevesebbet kap az, aki mindent bevall.
2010. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja igen. Ha megcsalás nem történt, akkor meg senkinek semmi köze hozzá. Én valamiért úgy értelmeztem, hogy volt néminemű svindli a dolgogban, különben miért kéne titkolózni. Mindannyian emberből vagyunk.
2010. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz róla, hogy a hátad mögött összesúgnak, legalább te legyél egyenes és kérdezz rá a legnagyobb pletykafészektől, hogy ha ennyire érdekli a magánéleted, miért nem tőled kérdez. Nem tettél semmi olyat, amit szégyellni kéne, aki meg ezen csámcsog, valószínű hogy irigy. Aki meg rádkérdezett, jobb lett volna visszakérdezned, hogy vajon miért érdekel? Erre biztos nem tudott volna értelmes magyarázatot adni. Úgyhogy ne szégyelld magad és ne sunnyogj közöttük, annál rosszabb, vedd fel a kesztyűt és kérdezz vissza tőlük, majd elszégyellik magukat. Még viccelődhetsz is ezzel akár, hogy nem is rossz ötlet, még a végén kipróbálod addig bíztatnak.
2010. aug. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

És akkor mi van???


Semmi...

Emberek vagytok a magándolgaid nem másra tartoznak heh!


Hagyd dumáljanak, te meg ne reagálj rá...

Ennyi!!!

2010. aug. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!