Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyósomnak mi köze van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósomnak mi köze van a mellműtétemhez, milyen jogon kritizál miatta?

Figyelt kérdés
23 és 25 évesen szültem a két fiamat, ameddig csak tudtam szoptattam őket. Ez a melleimet nagyon igénybevette, azóta egyáltalán nem tetszett a tükörben a melleim látványa. Megbeszéltem a férjemmel, hogy amint nagyobbak lesznek, meg fogom műtettni őket. 3 hete volt a műtétem, nagyon szépek lettek, a lógó C kosarasból dupla DD lett mellfelvarrással és nagyobbítással. Iszonyú boldog vagyok, hogy végre fel tudok venni csinos nyári ruhákat melltartó nélkül, elég egy bimbótapasz, és nem kell szégyenkeznem a melleim formája miatt. Anyósom szerint felesleges volt ilyenekre szórni a pénzt. Pedig nem a gyerekektől veszem el, hosszú évek alatt összespórolt pénzemből van. Férjemnek tetszik a végeredmény, az anyósom elkezdett rám irigykedni, azóta egyfolytában kritizál más dolgokért is, ami korábban nem volt rá jellemző.

2021. jún. 14. 08:58
 1/4 anonim válasza:
89%

Irigység. Nem mellesleg az idősebb korosztály egyébként sem áll hozzá ehhez a témához a legjobban.

Próbáld meg figyelmen hagyni, ez a te életed és a te tested. Az a fontos, hogy te jól érezd magad a bőrödben! Szeresd magad és légy boldog azokkal a DD kosaras mellekkel! Megérdemled!

2021. jún. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az anyós, aki szerint bármi pénzt, amit magadra költesz, a gyerekektől veszel el. Jól kezdődik...

Üzenem neki, hogy boldog gyerekekhez boldog szülők kellenek.

2021. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, de attól még véleménye lehet. Ugyanúgy te is mondhatod fejezze be a hadjáratot, hiszen a te életed. Minden emberrel érdemes tisztázni a határokat, másképp a fejedre nőnek.
2021. jún. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 FoxtrotLidérc ***** válasza:
39%
Anyósod egy büdös bunkó. Egy irigy büdös bunkó. Ha mindannyiótoknak tetszik a végeredmény: Az arca lapos.
2021. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!