Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok baj az, ha egy huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok baj az, ha egy huszonéves srácnak saját lakása van, de nem egyedül él hanem az egyik szobát kiadja valakinek?

Figyelt kérdés
3(vagyis 2+1) szobás lakásban (külön nyíló szobák) kiadja az egyik szobát egy régi ismerősének. Így nem egyedül él. Ez gond ismerkedéskor? Szívesebben ismerkednétek olyan sráccal, aki teljesen egyedül lakik akár egy kisebb lakásban, vagy ez valami, ami belefér még? Ha ez számít a hálószobák a lakás ellentétes végén vannak és a szex hangok nem igazán hallatszanak.
2021. jún. 14. 10:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
30%

Nagy előny ha egyedül él. Ha kiadja a lakását tehát van ott valaki más is, az már kevésbé ideális.

22/l

2021. jún. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Egyes lányokat zavarhat, mert nem nyögdécselheti ki magát..
2021. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
77%
Ez miben más, mint osztott albérlet? Ugyanúgy zavar a harmadik ember.
2021. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavarna, tök normálisnak tartom, hogy így szerzel egy kis plusz bevételt, viszont akkor azt preferálnám, hogy nálam legyünk, mert nem szívesen kerülgetek egy harmadik felet.

Ha nem lenne lakásom és/vagy önálló albérletem, akkor nyilván örülnék, hogy legalább nem valamelyikünk szüleit kell kerülgetni. Viszont összeköltözés csak akkor lenne opció, ha az ismerős megy.

2021. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
76%
hat nem az, hogy gond, mert emiatt nem szakitanam meg az ismerkedest, de nem valami jo. sokkal jobb nyilvan, ha nem kell valami 3. random idegent kerulgetni a lakasban, furdoben, konyhaban.. nekem mar felnott fejjel nem erne 40-50 ezer forintot az, hogy valaki mast idevegyek magam melle, fontosabb a kenyelmem. szerintem 30 korul az ilyesmi mar necces..
2021. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, engem nem zavar. Sot, meg orulnek is neki, hogy egy baratjaval lakik egyutt, nem egyedul ul a negy fal kozott melo utan. Teljesen normalis, ha ennyi idosen nem egyedul el, tart fent egy lakast. En egyetemista vagyok, de egyik szaktarsam sem egyedul laknak alberletben. Nekem annyi szerencsem van, hogy a szulovarosomban van egy egyszobas lakasunk, ahova vissza tudok vonulni.
2021. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem elég hogy a gyereknek 20on évesen saját 3 szobás lakása van, még válogassatok.... .

Elmondom, hogy a valóságban a valóságos 20on éves lányok ezt több mint kielégítőnek tartják bármire is.

2021. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%
Érdekes, hogy csak a szex merül fel, mint ami miatt ez zavarhatna.
2021. jún. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
14%

"Sot, meg orulnek is neki, hogy egy baratjaval lakik egyutt, nem egyedul ul a negy fal kozott melo utan."


De ennek miért örülsz? Az nem örömteli, ha le tudja magát foglalni egyedül is?

2021. jún. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna, én 23 évesen a szüleimmel élek.( orvosira járok, nyilván nem dolgozom mellette) Családi házban lakom , simán el lehet vonulni itt is. Volt párom is így élt.Van egy lakásunk is amúgy (ha valaha lesz normális párom ahhoz , hogy oda leköltözzek😅)
2021. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!