Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ex-szel újra összejönni? Mik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex-szel újra összejönni? Mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A szakító fél nem tudta megindokolni, hogy miért nem akarja folytatni a kapcsolatot, majd 2 hónap elteltével úgy érzi újra akarja próbálni és képes változtatni.
2021. jún. 14. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Vagy nem akarta megindokolni.


Úgy vélem, az esetek 95%-ban nem tanácsos csiki-csukit játszani és egy adott személlyel összejönni, majd szakítani vele és újra. Ha véget ért valami, annak általában van egy oka, és nincs okom azt feltételezni, hogy jellemző lenne az ok körüli jelenségek változása.

2021. jún. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Megpróbálhatod Kérdező, de ezekből 99%-ban jó nem szokott kisülni.

Kis idő múlva ugyanott fogtok tartani, tipikus "Se vele, se nélküle" játszmák és csak rongyolod az idegeid, meg az időd megy.

2021. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem érte meg. Akkor ezt a rózsaszín ködtől nem láttam, de most, hogy igazán elfogad és szeret valaki szívből, visszanézve látom hogy meggondolatlan naiv voltam és csak pazaroltam az időm, energiám, olyan áldozatokat hoztam, amikkel előrébb lennék az életben ha nem tettem volna ... De hát ez van. Szakításkor nehéz elhinni, hogy jönni fog A jobb aki igazán szeretni fog ^^
2021. jún. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%

Te vagy a szakító fél? Te magad tisztában vagy vele, hogy miért szakítottál, vagy csak nem akartad megindokolni?


Ha a szakító fél őszintén átértékelte a kapcsolatot, tudja, hogy min kellene mindkettőjüknek változtatni és akarnak is tenni érte, akkor kellene adni még egy esélyt. Ha akkor sem működik, miután minden le lett tisztázva, akkor el lehet engedni az egészet.

2021. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%

"A szakító fél nem tudta megindokolni, hogy miért nem akarja folytatni a kapcsolatot, majd 2 hónap elteltével úgy érzi újra akarja próbálni és képes változtatni"


Ó, hogy a rák egye ki a szívét. Az egye ki, a fekete rák. De utálom az ilyen embereket!

2021. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#4 nem én vagyok a szakító fél.
2021. jún. 14. 16:20
 7/13 anonim ***** válasza:
81%

Nem talált mást, és kell neki valaki.

Az exek pedig általában vannak olyan hülyék, hogy bedőlnek a...


"tévedtem, hiányzol, te vagy életem szerelme, veled akarok élni stb stb"

2021. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanokat, akiknek bejött az újrakezdés, mert ráébredtek, hogy fontosak egymás számára. Ismerek olyanokat, akiknek nem jött be, megpróbálták újra együtt, aztán végül szakítottak megint. Nem kell évekig próbálkozni, de egy-két hónap szerintem még belefér.
2021. jún. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
85%

Visszavonom az 5-ös kommentem, mert az durva! Bocsánatot kérek érte.


(5-ös kommentelő vagyok).

2021. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Második esélyt még lehet adni, az nem rossz. De azért írjon már egy 2-3 oldalt arról, hogy mi a problémája! Kell a bizalom, és az most nagyon nincs meg, ha titkolózik.
2021. jún. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!