Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes belevágni egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belevágni egy kapcsolatba ha külföldön dolgozom?

Figyelt kérdés
Havi 1x hazajárok, akkor tudnánk együtt lenni egy kicsit. Az exem mással jött össze a külföldi munkám miatt, pedig ő megígérte, hogy megvár, de mire hazajöttem elhagyott engem. Ezek miatt félek belevágni egy kapcsolatba. Nem merek megbízni már a nőkben, pedig ő lekoptatott mindenkit miattam, de nem lenne közös jövőnk emiatt.
2021. jún. 14. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Erdemes ha van olyan partner aki ezt birja.


Az hogy mennyi ilyen jelentkezo lenne, az mar mas kerdes - erzeseim szerint nem sok.

2021. jún. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Mi így kezdtük, és öt éve kiköltöztem hozzá :)
2021. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Csak kettőtökön múlik. Havi 1 találka még nem is olyan rossz. Ennél durvábbakat is kibírtak ismerőseim kapcsolatokban. Beszélgessetek erről sokat.
2021. jún. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes. Külföldön, ahol melózol.
2021. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor, ha belátható időn belül hazaköltözöl, vagy pedig a másik kiköltözik majd hozzád.
2021. jún. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lekoptatott mindenkit miattad, nem értem mi a bajod... Mondta, hogy nem akar közös jövőt?
2021. jún. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!