Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért büntet azzal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért büntet azzal az élet hogy nem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Ez az egyik dolog amit nagyon szeretnék de nem jön össze. Meg egy férfinak talán az az egyik legrosszabb az életébe ha nem kell a nőknek. Hiába ismerkedek csak elutasítanak, mert én nem vagyok az a nagydumás, mozgalmas életű.

Miért jobbak azok akiknek az élet tiniként "adott" boldog szerelmet? Annyi szomorúságtól, aggódástól óvta meg őket az élet.


2021. jún. 14. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
98%
Mert nem írod ki elég sokszor a gyakorira, azért!
2021. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg unalmas már. Kaptál 1000 tanácsot, min változtass. Hagyd abba a picsogást és olvasd vissza a korábbi kérdéseidet.
2021. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Emebeteg vagy, de nem vagy hajlandó kezeltetni magad.
2021. jún. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem büntetés. Ez kell a spirituális fejlődésedhez.
2021. jún. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!