Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas férfiak! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas férfiak! Hogy viselkedtek azzal a nővel, akiről sejtitek, hogy tetszetek neki, de nektek ő nem, vagy párotok van, így nem akartok tőle semmit?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%

Most te az ellentétére akarsz rájönni? :)


Aki nekem nem tetszik de tudom, hogy neki én igen, azzal kerülöm a kommunikációt, próbálok minél kevesebbet találkozni vele, és minél kevesebbet együtt lenni vele 2-esben.

---> ez alól kivételt képez persze ha egy munkahelyen dolgozunk.


De van egy másik oldal is, akiről úgy véled, hogy neki nem tetszel, viszont ő bátortalan és ezért távolságtartó.

2021. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Mindegy milyen a nő, a kapcsolata, én fordított pszichológiát alkalmazok mindig: elérhetetlenné válok mindenki részére.
2021. jún. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1! Igen, pont a két csoport közötti különbségre próbálok rájönni. Tudom, lehetetlen küldetés 😂
2021. jún. 14. 21:42
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

1.


Nem, nem az. Csak te hiszed azt. Minden egyértelmű, és mindennek 2 oldala van.


A te esetedben ha ki akarod deríteni mi a helyzet, akkor beszélgetned kell vele. És kiderül, hogy azért nem lép többet mert...

- valóban nem tetszel neki

- bátortalan, ő sem tudja h vajon neked tetszik e

- van barátnője v házas.

2021. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a többi emberrel, akitől nem akarok semmit. Mindenkivel normális vagyok, de ennyi. Ettől függetlenül más viselkedhet máshogy, valaki lazán él a lehetőséggel, de kapcsolat nem lesz belőle. Akinek nem kellesz/foglalt, hagyd.
2021. jún. 15. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%

Birom az olyan Jancsi huszárokat akik ugy mondanak ilyet hogy nem tudjak biztosan hogy tetszenek a nőnek, mert ugye szóban nem lett lekommunikálva, és szóban nem lett visszautasítva.


Az ilyen helyzetben csak ezt kell tenni ha nem tetszik és foglalt vagy.


Az a legszánalmasabb amikor csak találgat és közbe a nő szimplán introvertált és ezért hiszi azt hogy tetszik neki mert távolságtartóan viselkedik de ugyanakkor ugye a nőnek munkaügyben kommunikálnua kell vele és mivel intro van hogy furcsára sikeredik amit az illető a tetszés megnyilvánulásaként értelmez miközben a nő csak azon izgul hogy kommunikálnia kell erre a pasi egy szánalmasan undorító játszmába kezd elkezd furcsan, lekezeloen, munkaban akadalyozoan, ellehetetlenitoen viselkedni mert azt hiszi hogy a nő szerelmes belé, de közbe meg k@ra nem.


Volt itt ilyen kérdés szerencsétlen nő itt kért tanácsot mert a pasi munja tárgyalás közben random elkezdte direkt ecsetelgetni hogy mennyire szereti az asszonyt miközben a nőnek az ő munkahibáit kellett volna kijavítania. És ha nem volt még rosszabb a pasi zaklatásából csak azért mert azt hitte hogy szerelmes belé bejelentette neki hogy az asszony is velük fog dolgozni érzékeltetve hogy már ketten fogják zaklatni.


Istenem bizonyos pasik annyira ostobák hogy az orrukig sem veszik észre az EQ-t.


Szegény nőnek javasoltuk hogy beszéljen a főnökkel hogy kérje az áthelyezését de szerencsétlen mondta hogy nem tudja mert kevesen vannak és ő az aki az ő hibájukat javítja ki. Élvezetes lehet miközben a pasi zaklatja a hülyeségével. A munkahelyet se tudja szegény otthagyni. Mondtuk neki hogy beszéljen a főnökkel hogy beszéljen azzal a hülye pasi kollegájával hogy figyelmeztessék hogy ne zaklassa. Van amikor külső segítség kell hogy felvilágosítsák az illetőt hogy nem szerelmes a másik belé csak félreértelmezte azzal a tyúk agyacskájával a szimpla kedvességet vagy a szimpla dolgozni akarást csapatban.

2021. jún. 15. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%

* kommunikálnia

* munka tárgyalás

2021. jún. 15. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na, ha már itt tartunk, azt is leírhatjátok, miből jöttök rá, hogy tetszetek a nőnek.😉

#4! Az túl egyszerű lenne. Nyilván, ha valaki direktben rákérdez, akkor kiderül, de akkor nem születnének ezek a kérdések se. Egy sima beszélgetés során viszont nem feltétlenül.

2021. jún. 15. 06:46
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Néha semmiből nem lehet rájönni.

sokszor kétértelműek vagytok :)

Nem biztos, hogy azért mosolyog , és néz csillogó szemekkel mert tetszünk neki...ez sosem garancia.

sőt lehet, hogy áll mögöttem valaki és azt bámulja vágyakozó szemekkel, vagy az órát a falon, hogy bárcsak 5 óra lenne már.


De ami pozitív ha keresi a társaságomat, ő kezdeményez többször is beszélgetést, érdeklődő, vagy próbál minél jobban a közelembe helyezkedni, na ez már egyértelműbb.

2021. jún. 15. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9-es kivéve ha csapatban kell dolgoznotok és a munkátokat a kommunikáció és a kommunikáció és a kommunikáció jellemzi, a közelebb helyezkedést is meg tudom cáfolni, pl. artistáknak gyakran kell közelebb helyezkedve lenniük egymáshoz, csak mert a pasi tartja vagy egybefonódva csüngnek a szeren akkor most a pasi szerinted azt hiszi, hogy a nő mivel munkájából adódóan a közelséget kell keresnie, így tuti biztos, hogy szerelmes belé? :) :D
2021. jún. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!