Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoljon az ember? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljon az ember? Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy csaj, akivel együtt dolgoztunk. Most más részlegen van. Amikor mindig össze futunk, csak poénkodunk, hülyéskedünk. Mindig jól elvoltunk, mint kollégák. Pár nappal ezelőtt nagyon sokat kezdtünk el beszèlgetni. Mindennel kapcsolatban. Például munkával kapcsolatban, magánéleti és párkapcsolati dolgainkról. Sokat is nevettünk mindig. Örültünk, hogy meg tudtuk hallgatni egymást. Mondta, hogy szerinte nagyon jó fej srác vagyok. Kölcsönösen kedveljük egymást. Abban maradtunk, hogy ha beszélgetni szeretnénk itt vagyunk egymásnak. Amikor össze futottunk, akkor is csak bökdöste a hátam, oldalam. Többször mondta, hogy cuki is vagyok. Ezt én is így gondolom róla.
2021. jún. 15. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Miért, mit akarsz tenni? Pont a lényeget nem írtad, hogy kinek van kapcsolata.

Ha senkinek: hívd el hétvégén túrázni

Ha valamelyikőtöknek: építsd le a rendszeres beszélgetést és kizárólag munka ügyben keressed.

2021. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
57%
Cukinak tart? = Barátzóna
2021. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem hívod el valahova? Két dolog történhet.


a) Csak barátkozni akar, hárít = nincs probléma

b) Kíváncsi rád, örül, hogy végre kezdeményezel = nincs probléma


Felesleges otthon borzolni a szemöldöködet, hogy vajon mit gondol.

2021. jún. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meghívod egy kávéra kettesben, és kiderül, mi van vagy mi nincs köztetek.
2021. jún. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
En szurkolok.
2021. júl. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!