Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan éreztessem finoman,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan éreztessem finoman, hogy nem érdekel a másik netes ismerkedés során?

Figyelt kérdés

Nem tinder és társkereső oldalakon való ismerkedésre vonatkozik a kérdés. Ha találkoztam személyesen valakivel, és utána felveszi velem a kapcsolatot (rámír, válaszolok pár órával később, normálisan, visszakérdezve még, másnap megint ír) hogyan tudom bántás nélkül elutasítani? Azért fontos számomra, mert bizonyosan fogok vele még találkozni, és nem szeretném, ha kínos lenne, hiszen fontos számomra az a társaság és a közös programok, amikben ő is benne van.


Vannak ötleteim, de érdekelne mások véleménye is. Ne kérdezzek vissza egyáltalán? Milyen gyakran válaszoljak ahhoz, hogy ne legyek lekoptató, de bátorító se? A direkt elutasítást szeretném megelőzni. Nyilván, ha nagyon egyértelműen közeledik, akkor ez az út, de amíg ez nem áll fenn, miből veszi a lapot, hogy nem érdekel?



2021. jún. 16. 09:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
"Van barátom"
2021. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Nem mész bele magánéleti fecsegésbe, vagy bedobod, ha este rádír, hogy nem érsz rá, mert randid lesz.
2021. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
72%
Beszélj arról, hogy tetszik egy srác, és kérj tőle tanácsot, hogy lépj elsőként.
2021. jún. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%

1. Hogyha akar valamit, nem tudod bántás nélkül tudtára adni.

2. Köszönöm a találkát, de nem érzem úgy, hogy ebből több is lehetne.

3. Hanyagolod a beszélgetést, ne beszélj a magánéletedről, ne dobj be új témát.

4. Hogyha nem vagy lekoptató, reménykedni fog, ami a legrosszabb amit tehetsz.

2021. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
9%
Ezután már kínos lesz akárhogy is csinálod, ne aggódj. Elutasítottad. Ő vonzódik hozzád, te nem őhozzá. Ezt már mindketten tudjátok. Kínos lesz mostantól, nekem elhiheted.
2021. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Ezek kellemetlen szituációk, mert tényleg nem tudod visszautasítani, amíg nem közeledik egyértelműen. De talán a legegyszerűbb és legcélravezetőbb, ha ritkán válaszolsz, illetve akkor is röviden és felszínesen. Én úgy gondolom, hogy nem kötelessége senkinek sem az interneten bárkivel cseverészni. Ha valaki érdekel, abba energiát fektetsz és élteted a beszélgetést, ha pedig nem érdekel, akkor pedig azt mutasd.


Ebből értenie kell, hogy te nem szeretnél ismerkedni vele, de azért annyira bunkónak sem tarthat, mintha egyáltalán nem válaszolnál.

Tehát válaszolj röviden, ne fejtsd ki nagyon a véleményedet, te ne kérdezz vissza. Tartson sokáig válaszolnod.


Az is jó ötlet, hogy valahogy hozd fel, hogy randizol valakivel, vagy van valaki, aki tetszik neked.

2021. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#5 Nem feltétlen lesz nagyon kínos. Velem ez kimondottan sokszor megtörtént. Ha érett a férfi, akkor tudja úgy kezelni, hogy ne legyen kellemetlen. Illetve kérdező, te se feszülj majd rá, viselkedj úgy, mintha mi sem történt volna.
2021. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Társasági közös program???Ezt én vagy olyan csajjal csinálom akivel szexelhetek. Kivétel: rokon vagy akit gyerekkora óta ismerek
2021. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#8: Ez semmiben nem kapcsolódott a kérdésemhez...


Köszönöm a válaszokat. Arról beszélni, hogy érdekel valaki más kicsit átlátszónak érzem, tekintve, hogy erről nem beszélnék olyannal, akit 1 napja ismerek.


Talán, ha egy-egy napig nem reagálok rá, aztán csak írok valamit röviden, hogy azért mégse azt kelljen tennem, hogy rögtön ignorálom, érteni fogja, hogy nem érdekel.

2021. jún. 16. 11:10
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
"Na takaroggyá' a szájbabaszott traktoromró'!" megfelelő lesz, szerintem.
2021. jún. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!