Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után kellene találkozni?

Figyelt kérdés
Interneten való ismerkedésről van szó. 110 km van köztünk. Kb 2,5-3 hónapja beszélünk minden nap. Én vagyok a nő, és nem hiszem hogy nekem kellene utazgatnom a férfihez az első találkozásra. Mindig az a válasz hogy majd megoldja, de semmi konkrétum. Nem fogok én erre sok hónapot pazarolni, de kb szerintetek még mennyit várjak? Nekem már kezd elmúlni a lelkesedésem.
2021. jún. 16. 14:31
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem változik, akkor felesleges várni. Akkor érdemes várakozásról beszélni, ha változás is garantált.

Amúgy meg félúton érdemes ilyenkor találkozni.

2021. jún. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Félúton? Nekem nincs autóm, nem tudok vezetni. Neki viszont van, de mindig csak mondja hogy majd megoldja.
2021. jún. 16. 14:34
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi anno vonatoztunk, félúton lévő városban futottunk össze. Miután kiderült élőben, hogy jah, élőben is szimpik vagyunk egymásnak, nem csak online, már találkoztunk máshol is, egyikünk másikunk felváltva többet utazott utána.
2021. jún. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Jó de mennyi idő után? Én ezt a kb 3 hónapot is soknak tartom ahhoz képest hogy egyszer sem találkoztunk.
2021. jún. 16. 14:40
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezz rá, eljön e. Ne majd, meg ne valamikor, hanem konkretizáld.

Ha nem, akkor mondd meg neki hogy maradjon ott ahol van.

2021. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
Mi kb 1 hét után taliztunk, sokáig nem érdemes húzni.
2021. jún. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
5-ös persze elvileg akar találkozni de gyakorlatilag meg nem úgy néz ki a dolog. Sajnálom amúgy mert ebből meg bármi lehetett volna, de így nem lesz. Aztán lehet az én hibám az, hogy nőként nehogy már én utazzak egy ferfihez akivel még életemben egyszer sem találkoztam.
2021. jún. 16. 14:47
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, hogy mit csinál pld. szombaton. Ha semmit, akkor kérd meg, hogy töltsétek együtt a napot, 11-kor várod itt és itt. Itt a feladat, oldja meg.
2021. jún. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Ez olyan választás elé állitom volna amilyen nem vagyok. Ez nekem kissé zsarnoki akaratos módszer, de értem amúgy hogy mi a lényege.
2021. jún. 16. 14:56
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Mi a francról beszélget egymással két idegen 3 hónapig? Ha ennyi idő alatt nem sikerült találkozót szervezni, ezután sem fog menni.
2021. jún. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!