Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon megsértett a barátom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megsértett a barátom, vagyis nekem rosszul esett! Szerintetek jogos volt ez tőle?

Figyelt kérdés

18éves lány vagyok!

A mostani barátommal 1 hónapja vagyunk együtt.Beszélgettünk, kérdezősködött a volt fiúimról.

Én elmondtam neki.

Volt előtte 3 barátom is akikkel lefeküdtem,

Volt egy majdnem 3éves és kettő 1-1,5hónaposak.

És a mostani barátom a 4.

Na és a gond abból adódott hogy lefeküdtem velük.

És olyan furán mondta, pedig nem csináltam szerintem rosszat.Vagy igen?

Nektek mi a véleményetek erről?


2010. aug. 25. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagy maga a gonosz. Majd megszokja a barátod a gondolatot. Vagy nem, de akkor azt közölje, és akkor mehet, amerre lát. Manapság, ha hárman beelőzik, az még egyáltalán nem sok.
2010. aug. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

ezen nem tudom mit sértődött meg,legalább őszinte voltál és nem hazudtad azt h csak egy volt,ha pedig emiatt sértett meg vmivel akkor jogosan esett rosszul

20f

2010. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha jol esett es nem bantad meg akkor most mar vegkepp ne zavarjon a dolog, amugy meg neki sincs amiert huznia az orrat...vagy talan o szuzen elte eddigi eletet es csak rad vart?! :)
2010. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Képzeld el majd a 20. mit fog szólni.
2010. aug. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
ha nem tetszik, keressen szüzet. veled nincs gond
2010. aug. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit mondanátok neki most az én helyemben mert elég haraggal váltunk el, vagyis csak egy picit.
2010. aug. 25. 21:13
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán mondd el neki, hogy egy idő után mindenkinek van múltja, a jobbaknak a korral agy is jár, integess felé és távozz. Hány éves? Ha fiatalabb nálad, még oké, de ha 20körül van, akkor már nem nő be a feje...
2010. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

18éves ő is.

De neki azzal van a baja hogy 1 hónap után miért?!Amit egyrészt meg is értek.

2010. aug. 25. 21:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Mert miért ne...? Még ha én eddig nem is éltem ilyen lehetőségekkel, nem tartom elítélendőnek azt, hogy valaki nem csak komoly kapcsolaton belül fekszik le valakivel, amíg mindkettőnek jó.
2010. aug. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tizenvalahány évesen, egy hónap után én is furcsállnám.

De nem viszed ezt túlzásba kicsit? Lehet, hogy őt ez nem rázta meg annyira, mint téged.


Ahogy neked igazad volt, hogy őszintén mindent elmondtál - úgy neki is igaza volt, ha nehezményezte ezt. Most viszont döntenie kell, hogyan viszonyul hozzád ezután: ezt beszéljétek meg. Ha pedig egyszer már elfogadott így is, a későbbiekben ezt már nem illik újból felhozni!

2010. aug. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!