Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi ezt csinálja, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi ezt csinálja, mit akarhat igazából?

Figyelt kérdés
Alakult valami egy sráccal, szakítottak a barátnőjével, de aztán mégis kibékültek, kicsit bonyolult a sztori, de azt mondta, hogy velem barát akar maradni. De közben úgy néz rám, mint aki többet akar, mosolyog, dicséri a külsőmet.. értem, hogy tetszem neki, de ha csak barát akar lenni, akkor nem kéne ilyen utalásokat tennie, nem..? Tudom, ne legyek naív, lehet hogy attól hogy kibékült a barátnőjével, még azért nálam is bepróbálkozna néha..? De akkor mért azt mondta, hogy legyünk barátok? Egy pár hétig tényleg úgy viselkedett, mintha csak az akarna lenni, de most mintha elkezdett volna közeledni..
2021. jún. 19. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne reménykedj. Azért mondja hogy legyetek barátok, hogy a barátnője mellett, alatt, után még szét tedd a lábad pár szex erejéig. Nem érez irántad semmit, csak a farka vezérli. Csak dugna. Tudom, velem is ezt próbálja eljátszani valaki. Csak nekem van annyi önbecsülésem, hogy nemet mondtam erre.


Ha nem jön össze neki a nő, akkor a sokadik nők után egyszer rád is rád kerül a sor. Akkor fog jelentkezni és akkor kell elküldeni melegebb éghajlatra.

Legyen neked is eszed!

2021. jún. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kósza szex, amiben neked nem sok örömet lesz. Ennyit várhatsz tőle.
2021. jún. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
"Tudom, ne legyek naív" Hát, ha tudod, akkor ne legyél!
2021. jún. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Oké csak nem tudom tényleg megtenné-e, hisz ott a nője..
2021. jún. 19. 16:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Megteszi. Ha nem veled, majd mással.
2021. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Értem, csak akkor mért küldött el, mért mondta hogy legyünk csak barátok? Ha utána meg szexelni akarna..
2021. jún. 19. 19:22
 7/10 A kérdező kommentje:
Mindegy, hülyeség, értem csak rossz hogy így működik ez..
2021. jún. 19. 19:23
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondja hogy legyetek barátok, mert így nincs harag köztetek és meghagyja a kiskaput arra az esetre ha dugni akarna veled néha. Érted már? Csak nem a keresztneve L kezdődik?
2021. jún. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem L, gondolom rengeteg pasi csinálja ezt, nem hiszem hogy pont itt véletlen ugyanarról beszélnénk. Értem amúgy, csak reméltem hogy nem ennyire gáz ez a pasi, ha szeret valakit akkor legyen azzal.. na mindegy, tudom hogy ez nem így működik a valóságban..
2021. jún. 19. 19:41
 10/10 anonim válasza:
Szia :) nem akar téged barátnak,hanem bocsi,hogy így írom de talonban tart téged .Attól ,hogy kedveskedik neked és szép szavakat mondd ez pont arra utal,mégsem mondhatja,hogy milyen gáz vagy stb. Ha esetleg szakít a nőjével akkor te ott vagy neki :D
2021. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!