Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csúnyán át lettem verve. Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán át lettem verve. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
röviden:1pasi,1.kapcsom,6hónap után elvette az ártatlanságom,most 8. hónap után kiderült,hogy minimum 10csajjal kavart a kapcsolatunkon belül.Összetörte szívem-lelkemnagyon szerettem,nagyon szeretem is,d most a legszívesebben olyat tennék,amit valszeg megbánnék...de nem fogok.De ő nem tudja h tudok a dolgairól.
2010. aug. 26. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
mond el, hogy tudod és dobd ki. ha eddig is megcsallt, ezután is megfog
2010. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a helyet hogy azon agyalsz hogy basz ki vele inkébb azon agyal hogy mit tanulhatnál az esetböl F / 23
2010. aug. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jah,am 15vagyok,és ez mind ebben az életévemben történt.a fiú 16,és amúgy egy gy.p.-s p*cs,szval még egy bálna ürüléknek is nagyobb a felfogóképessége,mint neki!még arra sem jöttem rá,hogy mért is szerettem pont belé,mert specc egyáltalán nem passzolunk,most nem fényezni akarom magam és őt meg áztatni,de én hozzá képest egy Einstein vagyok.Eddig 1x se volt képes felfogni,mikor szakítottam vele,mindig visszajött,én meg mindig egy pincsihez hasonlítottam...nem egy értelmes gyerek :/
2010. aug. 26. 09:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy megcsalt, nemcsak valami "jóakaró" találta ki, mert esetleg neki kell a srác? Én tutira mennék, aztán kidobnám, nem érdemes egy ilyenre pazarolni bármit is.
2010. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen véleménnyel vagy róla és így beszélsz vele, miért is csodálkozol, hogy megcsalt???
2010. aug. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy jó tanács:


Ne rágódj, mert az nagyon mélyen a lelkedbe tudja enni magát. Ami megtörtént, az megtörtént, változtatni nem tudsz rajta, ezért nem érdemes bűntudatot vagy megbánást érezni, erre pazarolni az energiáidat, mert attól semmi nem lesz jobb. Inkább tudatosan elemezd a problémát, és TANULJ belőle! Erről szól az egész élet, tanulni az újabb és újabb akadályokból. És soha nem kapsz nagyobb rejtvényt, mint amit meg tudsz oldani. Ezt jól jegyezd meg, mert az életedben jól fog jönni, ha ezt tudod.


Ami meg a pasit illeti... Én biztos nagyon megszivatnám mielőtt szakítok vele. :D Valahogyan... Szex közben kikötözni aztán otthagyni egy cetlivel a hasán, hogy "hűtlen tetűláda" vagy valami hasonló :D De én elég vérmes teremtés vagyok... :$

2010. aug. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hogyha ennyire elhordod mindennek, akkor mért voltál vele együtt 8 hónapot?!o.O
2010. aug. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát miért hordja el??? xD Hát gondolom azért mert bántja az érzés..Figyelj én a helyedbe hagynám ezt a srácot nem is mondanék semmit neki csak dobd ki had egye az idegesség ismerkedj,és érezd jól magad .velem is történt hasonló eset..:s De hidd el ha ugy csinálsz mintha nem is érdekelne elmennél a haverokkal barátokkal mindenfele enyhül az érzés ...én is ezt tettem:D
2010. aug. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,és tanácsokat :)

amúgy azért beszélek így róla,mert fájt,amit tett,és én egy elég lelkis,érzékeny lány vagyok,és akik ogazán ismernek,tudják,hogy rendes is,szóval nem hiszem hogy ezt érdemlem,amit tőle kapok/kaptam!Már az összes energiámat rá "pazaroltam",de csak mert nagyon szerettem és szeretem is,bármilyen hülye is tud lenni.Nagyon ragaszkodok ahhoz,akit szeretek,de az ritka. :/ ezért is voltam vele 8 hónapig,és nagyon szivesen megszivatnám,mert megérdemelné,de nem vagyok az a bosszús fajta...de az igazságérzetem elég fejlett,szóval majd ha megszivatom,akkor majd leírom,hogy mit is csináltam vele:D

2010. aug. 27. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!