Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg lehet szüntetni a szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg lehet szüntetni a szerelem érzését?

Figyelt kérdés

van egy haverom , akit már ovis korom óta ismerek , és jó barátok vagyunk. néhány évvel ezelőt összejött a jelenlegi barátnőjével, azóta már 5 ször szakítóttak és jöttek össze újból . a lány nagyon jó fej , és őt is a barátomnak tartottam. a probléma csak annyi lenne, hogy néhány nappal ezelőt rádöbbentem , hogy én beleszerettem a csajba . Hiányzik nekem, szeretnék állandoan vele lenni, szeretném a kezét fogni, szeretném megcsókolni.

De nem tehetem , mert valószínüleg 2 barátot veszítenék el egyszerre. Egyikük sem tudja , hogy mit érzek, bár a lány a hétföi buli óta talán sejtheti. Más sem jár a fejemben napok óta , csak ő.

szeretném megszüntetni ezt az érzést, de nem tudom van -e egyáltalán lehetőség. van erre valami gyógyszer? vagy valami trükk esetleg? nekem semmi sem jutott az eszembe, léci segítsetek!


2010. aug. 26. 09:38
 1/5 A kérdező kommentje:
22/f
2010. aug. 26. 09:41
 2/5 anonim ***** válasza:
csak az ido. az elobb utobb elcsititja. ve;emenyem szerint is jobb ha hallgatsz az erzelemiddel...meg ha vege is lesz a baratod es a csaj kozott a kapcsolat ugysem rughatsz majd labdaba, mert a baratod sztem hatatforditana neked...de ez mar a te dontesed lenne :) vagy a csaj es kapcsolat amiben nincs semmi biztositek h sokaig fog tartani vagy a baratod akivel ovis korotok ota cimbik vagytok...nos?
2010. aug. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
inkább halgatok és kínlódok :(
2010. aug. 26. 09:52
 4/5 almakörte ***** válasza:
Énis hasonló helyzetben vagyok.. azaz hogy szeretek valakit. a volt barátnőmről van szó, de nem mondhatom el neki mert csak felkavarnám, és ha összejönnénk megint, akkor nem lenne jobb mint azelőtt. és énis sokat gondolok rá, és úgy érzem ha összefog valaki mással jönni abba belepusztulok:D de nem szabad elmondanom neki, szóval marad nekem is az hogy magamban szenvedek, és remélem hogy egyszer elmúlik:( kitartás! f/22
2010. aug. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát ja , de te legalább nem csináltattál 2 tetoválást magadra a csaj miatt. én igen , ( pontosabban ő csinálta a tetkóimat) ezért akárhányszór ránézek a tetkóra ő jut róla az eszembe , nekem még ez is nehezíti egy kicsit a dolgot. másnak nem is engettem volna , hogy rám varjon valamit . örök emlék marad
2010. aug. 26. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!