Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyedülálló emberek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyedülálló emberek miért panaszkodnak, hogy nincs párkapcsolatuk, miért nem örülnek annak, hogy egyedül lehetnek?

Figyelt kérdés
A mai világban már jobb egyedül lenni, mint párkapcsolatban szerintem. Alkalmi kapcsolatokat lehet találni.
2021. jún. 24. 06:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem csak a szexualitás hiányzik és nehezen tudom pótolni, mert alkalmi kalandra se nagyon tudok felszedni nőt, a prostituáltaktól meg irtózom, műélmény.
2021. jún. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Mert most mar eleg volt belole.

Jo ha egyedul vagyok de hianyzik az h szeressek es szeressenek.

2021. jún. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%
Figyelj, kérdező... Eltérőek az egyének, ergo eltérőek az igények. Van, aki megállapodna, családot alapítana. Van aki viszont a boldog szinglilétben tud kiteljesedni. Élvezi a szabadságot, nem szeretne állandóan másokhoz alkalmazkodni. Személy szerint mindkét forgatókönyvet el tudom fogadni. Nem lehet fűnyíróelvvel mindenkit egy kalap venni. :))) Ez a véleményem.
2021. jún. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Lodérccel értek egyet. Az emberek nem egyformák, van akinek nagyobb igénye van a társra, van akinek egyáltalán nincs. Én pl jól ellennék egyedül, ha nem szeretnék gyermekeket. Ahhoz viszont stabil környezet, biztos szülői háttér kell, amit két szülő jobban tud biztosítani egy jól működő kapcsolattal, mint egy szingli szülő egyedül. Így marad az, hogy kiépítek egy stabil kapcsolatot valakivel, aki szeretne családot és hajlandó aktívan tenni is érte.
2021. jún. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem baromi mindegy, hogy te akarsz-e komoly kapcsolatot, vagy sem, a lényeg, hogy ne vezess meg senkit.

Én szeretem a páromat és nem akarok nélküle (egyedül) lenni sem.

2021. jún. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés volt már.
2021. jún. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert a villanyt könnyebb kettőnek fizetni.
2021. jún. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam panaszkodni ezen, mert nem vagyok panaszkodó típus és kevés embernek nyílok meg, de jobban szeretek párkapcsolatban lenni, mint így, egyedül. Nyilván, kellett azért egy pár hónap egyedüllét az előző hosszú, együttéléses párkapcsolatom után, nyilván vannak előnyei is, de én érzelmes és romantikus típus vagyok... és azért szerencsére párkapcsolatra eddig tudtam jól választani, így nekem jobban megérte érzelmileg.
2021. jún. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert egészen más úgy egyedül lenni, hogy amúgy lenne lehetőséged valakivel lenni, mint úgy, hogyha ez kényszerből alakul így.
2021. jún. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Valóban jobb az egyedüllét, de aki ki sem próbálhatta még azt, hogy milyen az, ha "van mellettem valaki", akkor csak egyoldalúan látja a dolgot, azaz, hogy milyen az egyedüllét. Innen nézve meg pl.: én kiszeretném már próbálni, milyen az, ha van mellettem valaki. (F)
2021. jún. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!