Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetke gáz, hogy úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetke gáz, hogy úgy érzem napi egyszer muszály maszturbálnom? 22/f

Figyelt kérdés

és szerintetek ennek van köze ahoz , hogy még mindig nincs senkim se?

szerintem nem, de azért kiváncsi vagyok a véleményetekre.

esetleg van valaki, aki hasonló cipőben jár?


2010. aug. 26. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Én úgy is ezt érzem h van valakim és szexelünk :D Egyáltalán nem gáz, csináld csak!
2010. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miután egy fiú elkezd masztizni, az olyan számára mint egy drog. Olyan anyagokat szabadít fel az agyban, aminek az agy függője lesz, és kényszerít vággyal, kínnal, hogy csináld megint, mert jó érzés. Ez természetes. Aztán ahogy állandóan csinálod, még szokásoddá is válik és akkor is csinálnád, akkor is akarnád csinálni ha nem okozna élvezetet, mert rutinné vált. Ez is természetes. Egyébként a napi 1nek nincs komoly élettani negatív hatása, időzítsd estére és jobban alszol...
2010. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs ezzel semmi gond! Masztizz csak! Mi bajod lehet? Semmi!
2010. aug. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
ja jobban alszok, az már egyszer igaz :) köszi a válaszokat
2010. aug. 26. 10:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát és mi van ha napi 6-8 alkalommal kell csinálni? az probléma?
2010. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
nem vágom egyszer volt napi 3 , az volt a rekordom
2010. aug. 26. 11:11
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]



amúgy szerintem nem gáz, ismerek olyat aki naponta többször is... és igen, lehet köze ahhoz, hogy nincs senkid, a barátom mióta velem van kb heti szinten néha, ha épp nem vagyok ott.

2010. aug. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
jó , mondjuk most volt egy 3 napos szünetem , gondoltam rámférne már , de tegnapeste már nem bírtam ellenálni. ha lenne valakim , tuti vele foglalkoznék és nem a bohóc polírozásával, de sajnos valahogy nem akar összejönni
2010. aug. 26. 11:26
 9/10 anonim ***** válasza:
Találj értelmes hobbit. Biztos van olyan képességed, amit fejlesztenél, vagy bármi, amivel le tudod kötni magad. Recskamester helyett legyél inkább kung-fu mester, vagy csak kezdj el gyúrni helyette. Tanulj meg egy nyelvet, vagy barkácsolj valamit. Annyi, de annyi dolog van, hogyha nem akarod csinálni.
2010. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem gáz, ellentétben azzal, hogy nem tudod helyesen leírni a muszáj szót.
2010. aug. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!