Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted Te hányas vagy külsőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted Te hányas vagy külsőre?

Figyelt kérdés
gyk: 1-es a legrosszabb, 10-es a top kategória
2021. jún. 24. 09:48
A kérdező szavazást indított:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
76 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 3, de a visszajelzések alapján 1. Legalább van önbizalmam :D

Amúgy csak kívancsiságból, van itt rajtam kívül 1-es (vagy legalább 5 alatti) nő?

2021. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7-esnek tartom magam. Nem egy babaarcú nő vagyok, tehát nem az hűha, de szép. Viszont szépnek tartom a szemem, a testemmel meg vagyok elégedve. A hajam lehetne dúsabb, meg a szemöldököm nőhetne szebben, de ennyi. :D amúgy meg vagyok magammal elégedve, de elszallva sem vagyok. Tudom, hogy vannak nálam szebb/csinosabb nők.
2021. jún. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
9-10, hangulatomtol függ. Erős kisugárzású, karakteres férfi vagyok. Gyakram kezdeményeznek nálam a nők.
2021. jún. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
7-et jelöltem. Alapvetően elvagyok magammal. Mások szépnek mondanak, az alakomat kimondottan dicsérik. Mivel igazán sosem voltam kibékülve a széles csípőmmel, ráadásul előbb utóbb az ember megöregszik, megváltozik, mindig úgy gondoltam, talán hasznosabb ha a külső helyett inkább a belső értékekre helyezem a hangsúlyt. Így ha választanom kéne, inkább szép vagyok vagy okos/értelmes vagyok, az utóbbit választanám.
2021. jún. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2-es, jobb napjaimon 3-as.
2021. jún. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én 9-et jelöltem meg. Nem vagyok beképzelt, évekig dolgoztam azon, hogy elfogadjam/szeressem magam.

Viszont, ha valakit érdekel... szívesen küldök képet, hogy őszintén megmondja a véleményét. :D

25/F

2021. jún. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#1: nem tudok szavazni a saját kérdésemre, olyan 4-esnek ítélem magamat nőként.:) szóval vannak itt kevésbé jó nők is:)
2021. jún. 24. 10:55
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Én nőként 7..


Felszedtem pár kilót, alapvetően még így is rengetegen megnéznek és leszólítanak utcán, de jobban éreztem magam 53-55 kilósan. Most 59 vagyok, a karomra és a combomra hízok, derékra nem, szóval most olyan formás vagyok, de nekem ez nem jön be.


Arcom szép, hajam, szemöldököm, körmöm, most a bőröm is szép, szépek a melleim, kerek a fenekem, arányos a testem, és még 170 centihez ezekkel az adatokkal is vékonyabb fajta vagyok, szóval átlagtól bőven jobb.

2021. jún. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
93%
Az még lemaradt, hogy egyszer cseréltem itt fotót egy rendesen kövér, átlagos sötétbarna hajú, vékony, semmilyen-közönséges arcú, horgas orrú szemüveges csajjal, aki meg volt róla győződve, hogy szép, és ő is 7et adott magának, azt hiszem.. Szóval nem biztos, hogy a pontok tükrözik a valóságot.
2021. jún. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8, miert cserélsz képet lányokkal, milyen okból?

Mondjuk én is küldenék (vagy csinálnék, mert nincs), hogy valaki végre megmondja, mi a baj velem és min változtassak (a barátnőimre ilyen téren nem lehet számítani) de nem merném megtenni, mert félnék, hogy valami magát nőnek kiadó férfihez kerül a képem...

(1 voltam)

2021. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!