Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mióta van barátnőd/feleséged/é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta van barátnőd/feleséged/élettársad? Hol ismerted meg? Miért szereted még mindig?

Figyelt kérdés

Most csak férfiak történeteire vagyok kíváncsi! Fel fogom tenni ugyanezt a kérdést nőkkel kapcsolatban is!

Írj kort is, és leírhatod azt is, hogyan ismerkedtek meg!



2021. jún. 24. 11:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
51%
20 éve, egyetem, nem szeretem.
2021. jún. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Badoon majdnem 2 éve

Már a menyasszonyom

35/F

2021. jún. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
18 éve, középiskola, szeretem. Miért szeretem még mindig? Mert k**va jó fej :).
2021. jún. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%
3. Pedig még millió jó fej hapsi van a világon!
2021. jún. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ne várj regénybe illő sztorikra: oktatási inzézmény, internet, ismerősök hoztak minket össze variáviók vannak. Neten kell legjobban kinézni, oktatási intézménynél legyél a jobbik felében a felhozatalnak vagy a haverjaidhoz képest a legjobb, ismerősi segítségnél meg az ismerősön múlik minden elég ha nem köpköd meg pofoszkodik randin a donjuan
2021. jún. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Szívesen olvasok ilyen szép sztorikat!

Utolsó: ugye, mert az erősebb kutya b.szik elv..

2021. jún. 24. 14:31
 7/22 anonim ***** válasza:
51%

"3. Pedig még millió jó fej hapsi van a világon!"


Kifejtenéd?

2021. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
46%

Ez a nekem van a legszebb/legjobb...leg...leg...leg párom annyira izé.


Mindenki de mindenki pótolható, sőt lekörözhető! Átlag senkikről nyilatkoznak szuperlativuszokba, meg inkább égő. Ugyan mitől lenne ő pl. a legszebb férfi? Bakker, egy átlag pasi hogy jön egy sportos, magas modellhez? Más férfi nem néz ki jól? Nem lehet okos, ügyes, jófej?

2021. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
48%
#8 téged sose szeretett senki, hogy nem tudod elképzelni, hogy az illetőnek a párja (a saját nézőpontjából - szubjektíven) a "legszebb/legjobb...leg...leg...leg"?
2021. jún. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
8 éve vagyunk együtt, egy fesztiválon találkoztunk. Sok rövidebb kapcsolatom volt előtte, de őszintén szólva csak a szex tartotta életben azokat. Most végre van egy olyan nő az életemben, akivel értelmesen el lehet beszélgetni, hasonló a gondolkodásunk és nem érzem azt mellette, hogy kontrollálni akar.
2021. jún. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!